З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору
Дитячі майданчики та ігрові комплекси LAPPSET

Класичні дитячі дерев'яні майданчики і модернові інтерактивні ігрові комплекси, спортивні майданчики для занять паркуром та фітнес-зал під відкритим небом, ігрові комплекси для дітей від 1 року і розвиваючі дитячі майданчики з планетаріум - різноманітність, якому немає конкурентів. А ще гойдалки, каруселі, пружинні качали , малі і великі дитячі гірки, пісочниці і багато іншого.

Ігрові лабіринти для ТРЦ

Мы создаём проекты детских лабиринтов, исходя из пожеланий операторов игровых зон. Стилистика наших игровых комнат не ограничена ничем, кроме фантазии и пожеланий заказчика. Комплексные решения развлекательных зон: детский лабиринт, игровая комната soft play, батутный комплекс, тюбинг. Каталог готовых проектов детских игровых лабиринтов или индивидуально разработанная детская игровая комната – нам всё под силу!

BERG Веломобілі та батути

Пружинні вуличні батути для приватних клієнтів і батути для пунктів прокату ігрового обладнання. Класичні батути і батути , встановлюються в грунт, овальні батути і батути прямокутної форми . Широкий вибір моделей батутів з захисними сітками найвищої якості. Дитячі веломобілі, сімейні веломобілі, веломобілі для прокату, беговел , веломобілі для дітей від 10 місяців, веломобілі для двох-трьох-чотирьох-п'ятьох, просто кращі веломобілі на ринку України від голландського виробника і першовідкривача популярності поділених машинок!

Нам довіряють Допомогти онлайн

Залишаючи простір для фантазії замовника, ми готові запропонувати своїм клієнтам як готові проекти дитячих ігрових кімнат та лабіринтів, так і індивідуальні проекти будь-якої тематики. У нашому арсеналі є невеликі дитячі ігрові майданчики і величезні ігрові комплекси для вулиць. Ми встановили найбільший дитячий ігровий лабіринт в Україні і заслужили довіру готельної мережі RIXOS. Запрошуємо вас приєднатися до успішного бізнесу за допомогою нашої команди професіоналів.