Новини— Новые Горизонты
З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Новости

1 сентября 2021
1 вересня - День Знань, початок осені и нового навчального року!

Сьогодні офіційний початок осені, нового навчального року і один з найбільш знакових міжнародних свят - День Знань!
Ми вітаємо всіх учнів, студентів, викладачів з відкриттям нової сторінки в нескінченній Книзі Знань і Наук!

Детальніше
30 июня 2021
Ігровий світ Moomin Play by Lappset - дитячі майданчикі з концепцією казки

Moomin Play by Lappset - концепція організації ігрового простору, реалізація якої стала можлива тільки після отримання прав від Moomin Characters. А значить - це, поки, єдині в світі дитячі майданчики, які мають право називатися світом Мумі Тролів!

Детальніше
25 мая 2021
Дитячий лабіринт Соти - ігрова зона для Smile Park

Детский лабиринт Соты - трендовая концепция оформления игровой комнаты. Лабиринт для детей с игровыми ячейками нестандартной формы - развлекательная зона, которая привлекает внешне даже очень избалованных разными аттракционами малышей!

Детальніше
5 мая 2021
Акробатичні батути Berg AirTracks - модний фітнес і не тільки!

А світ дійсно може встати з ніг на голову, якщо ви випробуєте унікальний акробатичний надувний батут від компанії BERG - BERG Airtracks!

Детальніше
30 апреля 2021
Нові ігрові комплекси Lappset Flora - і казка ожила!

Ігровий комплекс, схожий на казку, або казкова історія, втілена в дитячу площадку? Відразу кілька нових проектів організації вуличних ігрових зон представила компанія Lappset Group в 2021 році.

Детальніше
9 апреля 2021
Нова ера біговелів BERG Biky - дитячий транспорт, яким він має бути!

Зустрічайте відразу ЧОТИРИ нових серії біговелів BERG Biky! Нові кольори, нові характеристики, новий стріт-стайл! Дитячий транспорт, яким він повинен бути. Повинен бути у кожної дитини!

Детальніше
5 апреля 2021
Фітнес-студія або workout area? Ми називаємо це вуличними тренажерами Lappset SISU!

Тренажерний зал під відкритим небом? Фітнес-студія на свіжому повітрі? Work-out простір? Спортивний комплекс нової формації?
Ми називаємо це спортивними вуличними тренажерами Lappset SISU! Спортивний майданчик, що відповідає всім запитам і за рівнем і функціональністю не поступається мережевим фітнес-студіям!

Детальніше
1 апреля 2021
1 квітня - місяць нового BERG!

І це не жарт! Чесне слово! К1 квітня ми приурочили старт продажів ВСІХ новинок від голландського виробника Berg Toys! Зустрічайте нові веломобілі і вуличні батути звичного найвищої якості і дивовижних нових форм, дизайну, кольорів і функціоналу!

Детальніше
11 января 2021
Зимовий локдаун и карантин - не привід забувати про безпеку ігрового обладнання!

Хочемо звернути увагу власників і операторів розважальних центрів і парків атракціонів на те, що в період вимушеного простою ви маєте унікальну можливість провести профілактичний огляд і необхідний ремонт в дитячому лабіринті або ігровій кімнаті!

Детальніше
Загрузка
bigmir)net TOP 100