Новини— Новые Горизонты
З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Новости

9 Апреля 2021
Назад
Нова ера біговелів BERG Biky - дитячий транспорт, яким він має бути!

Зустрічайте відразу ЧОТИРИ нових серії біговелів BERG Biky! Нові кольори, нові характеристики, новий стріт-стайл! Дитячий транспорт, яким він повинен бути. Повинен бути у кожної дитини!

Коли ми говоримо про "перший дитячий транспорт", швидше за все, на думку спадає саме беговел! Вашій дитині виповнилося два роки, він вже відмінно ходить і бігає, але йому ще важкувато самостійно крутити педалі? Тоді, точно настав час для того, щоб купити беговел! В асортименті компанії BERG Toys беговел були вже досить давно. Але в 2021 виробник вирішив зробити невелику революцію на ринку дитячого транспорту. І, на наш погляд, у них це вийшло!
Отже: про всі по порядку!

Berg Biky Retro - незвичайно стильні веломобілі в двох супер трендових кольорах - Green і Pink, і саме вони знаходяться на нашій головній фотографії до цієї новини. Крім модною забарвлення, ці беговел обладнані кількома ексклюзивними деталями. Накладки на кермо і сидіння виконані з матеріалу, що імітує натуральну шкіру, покришки виконані в світлих кольорах. А попереду, на кермі вмостилася зручна дорожня сумочка, в яку помістяться необхідні речі. Стропи на сумці регулюються по довжині і її можна носити як рюкзак! Вага беговел 4,30 кг. Максимальна вага дитини 30 кг. Зростання дитини 90-120 см.

Berg Biky Cross - беговел з відмінними швидкісними характеристиками! Регульоване спортивне сидіння, алюмінієві спиці, легка рама з магнієвого сплаву з широкими нескользкими уступами для маленьких ніжок. Саме цю модель можна доукомплектувати захисною накладкою на кермо, яку ви знайдете в нашому розділі Додаткові пристрої. Ви можете купити беговел Berg Biky Cross в трьох кольорах - Red, Grey, Green. Вага бегоела 4,0 кг. Максимальна вага дитини 30 кг. Зростання дитини 90-120 см.

Berg Biky City - беговел з 12 дюймовими колесами і пневмо-покришками. Сидіння, яке можна регулювати по висоті, зручні уступи для ніг, і дві модних яскравих кольори - Green і Red. Вага веломобіля 4,8 кг. Вага дитини до 30 кг. Зростання дитини 90-120 см.

Berg Biky Mini - найлегший беговел з усієї лінійки подібного транспорту для дітей від голландського виробника. Полегшений досягнута шляхом невеликого зменшення діаметра коліс. У беговел Berg Biky Mini діаметр колеса 10 дюймів. А покришки виконані з інноваційного матеріалу EVA +, з яким ви знайомі з веломобіль для дітей від 10 місяців - BERG GO2. Фактично, беговел Berg Biky Mini - це полегшений, за рахунок покришок і діаметра колеса, беговел Berg Biky City. Цю модель беговел ви так само можете доукомплектувати захисною накладкою на кермо!

І ще одна надзвичайно важлива деталь, продумати і імплементувати яку змогли тільки інженери-коснструктори і дизайнери Berg Toys. Деталь, яка відсутня в більш дешевих аналогах, але яка, безперечно, робить беговел Berg Biky СУПЕР безпечними. Спеціальний рульової стопер, або як його назвав виробник "Steering Range Limiter". Відразу під кермом, за відкидається панелькой з логотипом знаходиться регулювальний болт, який може поставити кермо беговел в дві позиції. Перша - Safe Mode - дозволяє їхати беговел прямо і здійснювати повороти з дуже маленьким радіусом. Друге положення - Skilled Mode - батьки можуть самі відрегулювати для дитини, який вже освоївся в управлінні беговел. Це положення дозволяє керма викручувати переднє колесо майже на 40 градусів в обидві сторони.

Сподіваюся, ми допомогли вам правильно вибрати беговел для дитини! Ми чекаємо ваших дзвінків і повідомлень в чат!

Більш докладно про кожен беговел Berg Biky ви можете прочитати в розділі Веломобили для дітей.Поделиться
Другие новости
Загрузка
bigmir)net TOP 100