З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Новости

25 Мая 2021
Назад
Дитячий лабіринт Соти - ігрова зона для Smile Park

Детский лабиринт Соты - трендовая концепция оформления игровой комнаты. Лабиринт для детей с игровыми ячейками нестандартной формы - развлекательная зона, которая привлекает внешне даже очень избалованных разными аттракционами малышей!

Ігрові дитячі лабіринти з осередками у вигляді сот почали з'являтися в концепціях ігрових центрів і парків розваг протягом останнього часу. Але саме наша компанія зробила повноцінний дитячий лабіринт, де осередки за рівнем комфорту і безпеки не відрізняються від внутрішнього ігрового простору стандартного ігрового лабіринту для дітей.
М'які підлоги, дрібна сітка безпеки, металева конструкція, повністю захищена кольоровим флексом - все як в стандартному дитячому лабіринті. Тільки ще цікавіше і захоплююче!
Найновіший торгово-розважальний центр Харкова - ТРЦ "Нікольський" і мережевий оператор розважальної зони в ньому - Smile Park - довірили нашій компанії втілити в життя те, що раніше існувало лише у вигляді дизайнерського проекту.
Результат перевершив наші найсміливіші очікування! Різнобарвні багатокутники створюють унікальне ігрове простір - помітне, незвичайне, який кличе грати!
У портфоліо нашої компанії є маса дитячих ігрових лабіринтів з приставкою "най-най". Ми робили і найбільший за площею дитячий лабіринт в ТРЦ Lavina Mall, і найвищий в країні ігровий лабіринт, що стояв в першій черзі ТРЦ Ocean Plaza.
А тепер на нашому рахунку самий нестандартний лабіринт в дитячих розважальних центрах!
Почавши роботу в 2005, ми продовжуємо ставити темп і тренди. Ми залишаємося найбільш досвідченими і кращими. Наших фахівців з продажу підтримує відділ з професійними дизайнерами, а всіх їх - бригада кращих інженерів-монтажників!
Навіщо помилятися і спотикатися, коли можна з самого початку працювати з кращими ?!
З нами - успіх!
Поделиться
Другие новости
Загрузка
bigmir)net TOP 100