Статьи про детские площадки — Новые Горизонты
З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Статьи

24 Августа 2019
Назад
Проекти спортивних майданчиків

Компания «Нові Горизонти» спільно з фінською фірмою Lappset втілює у життя проекти спортивних майданчиків для дітей і дорослих, початківців та досвідчених фізкультурників. Комплекси унікальні - вони розробляються індивідуально, з урахуванням типу місцевості, рельєфу, грунту, площі, а також вікової групи, на заняття якої орієнтовані снаряди.

Компанія «Нові Горизонти» спільно з фінською фірмою Lappset втілює проекти спортивних майданчиків для дітей і дорослих, початківців та досвідчених фізкультурників. Комплекси унікальні - вони розробляються індивідуально з урахуванням типу місцевості, рельєфу, грунту, площі, а також вікової групи, на заняття якої орієнтовані снаряди.


Проекти спортивних майданчиків


Установка комплексів проводиться у дворах житлових мікрорайонів, шкіл, дитячих садів, оздоровчих установ, в парках і скверах, громадських і приватних зонах відпочинку.


Ергономічна планування дозволяє розмістити навіть на порівняно невеликій площі універсальне обладнання для легкоатлетичних і силових тренувань, а також баскетболу, футболу, бадмінтону, тенісу та інших ігрових видів спорту.


Актуальні серії устаткування для спортивних майданчиків

Спортивні майданчики з обладнанням Lappset Gym. Тренажери Lappset Gym актуальні при реалізації проектів спортивних майданчиків для людей з початковим рівнем підготовки. Кожна людина може сам задавати темп вправ, амплітуду рухів, силу тяжіння під час занять. Обладнання розраховане на тренування всіх груп м'язів.Спортивні майданчики з обладнанням Fitness. Снаряди Fitness підходять для проектів спортивних майданчиків у дворах. У комплекс включені лави, тренажери для віджимань, спини і преса, пружинні повороти, шагайкі і багато іншого. Щоб дізнатися, як користуватися обладнанням, досить підійти до Інфостенд і ознайомитися з докладними інструкціями. Інформаційний блок комплексу також містить посилання і код, завдяки яким через будь-який мобільний пристрій можна перейти на сайт і подивитися відеоролики з прикладами вправ.
Спортивні майданчики з обладнанням Senior Sport. Спортивні снаряди Senior Sport розроблені для літніх людей. Використовуються при реалізації проектів спортивних майданчиків у дворах житлових будинків, спеціалізованих пансіонатів і медичних установ, в санаторіях і курортних зонах. Елементи комплексу безпечні, що особливо важливо для людей з віковими обмеженнями і проблемами в стані здоров'я. Основний акцент зроблений на тренування вестибулярного апарату, зміцнення м'язового корсету за рахунок природних для організму рухів.
Спортивні майданчики з обладнанням Parcour Park. Такі комплекси розроблені для тренувань спортсменів, які віддають перевагу сучасний вид стріт-спорту, - паркур. Устаткування особливо подобається молоді, яка поєднує екстрим з активними фізкультурними заняттями. Можливості поля з тренажерами дозволяють задіяти його для відпрацювання стрибків різних типів і пробіжок з елементами паркуру. Снаряди допомагають розвивати спритність і витривалість. При установці комплексу Parcour Park допустимо облаштування глядацьких місц

 

Інженерія в проектах спортивних майданчиків та ігрових зон

Проекти сучасних спортивних зон та ігрових майданчиків виконуються із залученням новітніх інженерних розробок, спрямованих на підвищення міцності параметрів при зменшенні ваги конструкцій.

Ламінат високого тиску, виготовлений з целюлози, яка просякнута термоактивні смолами. Шари сировини пресуються під сильним тиском в умовах високих температур. Матеріал відповідає європейським стандартам безпеки, міцний, несприйнятливий до механічних пошкоджень, вологи, ультрафіолету. Його можна використовувати на вуличних майданчиках. Естетичність конструкції забезпечується декоративністю обох сторін ламінату.
Покриття, яке має захищати від травм під час тренувань. Залежно від типу тренажерів в місці їх установки використовується газонна трава, ламінат або пружна ПВХ-плитка. Для бігових доріжок створюється спеціальна розмітка, яка стійка до впливів вологи, опадів.
Нержавіюча сталь, високоякісний пластик, металеві троси, дерево і алюміній - основні матеріали для створення тренажерів. При обробці дерев'яних елементів використовуються спеціалізовані просочення, здатні запобігти гниттю, утворенню грибка. На металеві деталі наносяться антикорозійні покриття. Поручні в необхідних місцях обладнуються антиковзаючими накладками.
Спортивні конструкції розраховуються і монтуються таким чином, щоб уникнути ризику травм: відсутні гострі виступаючі деталі, щілини, небезпечні отвори та ін. Для фіксації застосовуються сполучні кріплення підвищеної міцності.

спортивний майданчик Fitness

Середній термін експлуатації тренувальних зон, створених за проектами спортивних майданчиків від компаній Lappset і «Нові Горизонти», - 15 років при максимальному навантаженні, передбаченої виробниками. При системному технічному обслуговуванні і своєчасну заміну елементів період використання снарядів істотно збільшується. На окремі частини комплексів виробники дають гарантії:

20 років - складові з металу;
15 - алюмінієві і пластикові;
5 - дерев'яні;
3 - фанерні;
3 - на сталеві троси.
Спортивне устаткування відповідає російським і міжнародним стандартам якості і безпеки TUV.

Реалізація проекту спортивного майданчику

Будівництво спортивних майданчиків, для яких інженерами компанії «Нові Горизонти» розроблені індивідуальні проекти, виконують спеціалізовані бригади.

Процес організований за наступним алгоритмом.

Вибір місця.
Розробка дизайну і проектування з урахуванням типу грунту, набору снарядів, їх габаритів і вимог з безпеки розташування.
Підготовка підстави.
Монтаж тренажерів.
Встановлення декоративних і допоміжних об'єктів для оснащення ігрових, тренувальних і глядацьких зон (лавочки, огорожі, урни та ін.).
Облаштування системи освітлення (на вуличних майданчиках, якщо передбачено проектом).
Укладання спеціального покриття - натурального або штучного газону, ламінату, прогумованого підстави.
Тестування обладнання.
Замовлення на проекти спортивних майданчиків і будівництво комплексів приймаються по телефону, онлайн і в офісі компанії «Нові Горизонти».

Отримати кваліфіковану консультацію Ви можете, зателефонувавши за номерами: +380445456297 (98,99) або залишивши заявку в інтерактивному чаті на сайті.

Поделиться
Другие новости
Загрузка
bigmir)net TOP 100