Новые Горизонты Россия
Cтарый сайт
(044) 545-62-97многоканальный
Новости
10 Ноября 2017

Чи знаєте ви, що ігрові кімнати вміють рости, як діти?

Всі ми знаємо, що діти мають властивість рости. Швидко і навіть якось непомітно. Але про те, що можуть виростати на очах дитячі ігрові кімнати, багато хто з вас навряд чи чув! Дозвольте представити вам ігрове диво - м'яку дитячу кімнату в ТРЦ LAVINA Mall, в Києві!

Якщо ви були в розважальній зоні цього торгівельного центру минулого року, то, прийшовши туди сьогодні, ви зможете переконатися в тому, що дитячі ігрові зони теж вміють рости!

Тепер дитяча ігрова кімната там перетворилася в найбільший в Україні ігровий комплекс 4Kids! Компактний дитячий лабіринт, кілька м'яких каруселей, ігрові будиночки, невеликий батутний ринг, величезний сухий басейн із різнокольоровими кульками, різноманітні м'які гойдалки, безліч цікавих інтерактивних панелей - барвистий світ, завжди наповнений дітьми і навіть їх батьками!

Хочете придбати собі таку ігрову кімнату, яка буде рости разом зі збільшенням кількості відвідувачів? Яку завжди можна буде доукомплектувати новими ігровими елементами, збільшити її площу, перенести в інше місце? Ігрову кімнату, яка завжди буде наповнена задоволеними відвідувачами, в незалежності від дня тижня або погоди на вулиці? Тоді ви зараз перебуваєте в правильному місці і в правильний час!

Телефонуйте нашим менеджерам і ми придумає для вас індивідуальний проект дитячої ігрової кімнати, яка може рости!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта