Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
15 Листопада 2017

У Кельні (Німеччина) завершила свою роботу найбільша європейська виставка ігрового та спортивного обладнання FSB-2017.

Великою честю для представників Нових горизонтів стала можливість знову відвідати один з основних європейських заходів, присвячених ігровій та спортивної індустрії. FSB-2017 - масштабна виставка ігрового та спортивного обладнання, устаткування для спортивних і льодових арен, травмо безпечного покриття для дитячих та спортивних майданчиків.
Наші партнери, друзі та колеги - фінська компанія LAPPSEТ Group - знову надали нам можливість відвідати виставку, побачити своїми очима загальносвітові тенденції в організації вуличних ігрових і спортивних просторів. LAPPSEТ Group на своєму великому стенді представляла відразу дві ігрові концепції дитячих майданчиків. Перша - серія дитячих ігрових комплексів LAPPSET Flora, що давно і добре себе зарекомендувала. Унікальний і концептуальний майданчик, форми і текстури якого повторюють абриси і красоти навколишнього середовища. Тільки натуральне дерево, дизайн, який можна сміливо назвати «емоційно розвантажувальним», м'які, плавні і безпечні лінії роблять цю серію ігрових майданчиків ідеальним вуличним ігровим обладнанням для парків, скверів, дитячих садків і шкіл раннього розвитку. Для заміських готельних комплексів, кемпінгів та дитячих спортивних таборів.

Другим і основним сюрпризом для всіх нас і відвідувачів заходу стала зібрана і практично повністю реалізована концепція LAPPSET Cubics - справжня революція в уявленні про те, яким може і повинен бути дитячий ігровий майданчик. Міські джунглі стрімко «з'їдають» простір, не залишаючи практично місця для організації дитячих ігрових зон. Вихід є - рости вгору! Що і демонструє нам нова концепція від LAPPSET. Спрямовані в небо кубики, повні інтерактиву, з прозорими підлоговими панелями і навіть з гойдалками, які можна встановлювати всередині! Ідея, яка схожа на улюблені усіма і в усі часи будиночки на деревах, але в більш сучасному виконанні. Можливість придумати свій Кубик, компонуючи основні елементи і внутрішні activity- точки на свій смак. Один, два, три поверхи вгору? Не проблема, тому що до ваших послуг широкі і зручні сходи з перилами, що забезпечують комфорт і безпеку.
Ми не можемо відкрити вам зараз все секрети цієї дивовижної новинки. Дитячий майданчик - пазл, дитячий майданчик-конструктор, дитячий майданчик LAPPSET Cubics - найочікуваніша новинка наступаючого року! Будемо разом чекати новин! Або, як люблять зараз говорити в мережі - stay tuned!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта