Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
24 Жовтня 2018

Турбота про навколишнє середовище - принцип роботи всіх соціально відповідальних підприємств.

Сучасний світ вимагає від нас сучасного і прогресивного відношення до того, чим ми користуємося в повсякденному житті. До того, з чого зроблені предмети, товари та продукти, які нас оточують. Коли мова йде про ігрове обладнання, особливо про дитяче ігрове обладнання, така пильна увага до матеріалів виходить на перший план.
Як сказав Сент-Екзюпері: «Ми не отримали Землю у спадок від наших батьків - ми взяли її в борг у наших дітей!». Ми відповідальні за те, як товари, що виробляються і продаються нами, будуть взаємодіяти і зі своїми споживачами, і з навколишнім середовищем.
Компанія LAPPSET, представляти яку ми маємо честь з 2005 року, завжди була дуже прогресивною в питаннях безпеки виробництва та безпеки використовуваних матеріалів. Виробляючи ігрові елементи для дитячих майданчиків і ігрові комплекси для дітей від 1 року, LAPPSET вже більше 45 років демонструє дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Все починається з лапландського лісу, який йде у виробництво всіх ігрових елементів нашого фінського постачальника і партнера. Зауважимо - строго сертифікованого лісу і лісу, який спеціально призначений для вирубки і подальшого виробництва та перевиробництва. Цього року фінська компанія LAPPSET продемонструвала всім своїм дилерам кілька унікальних нових кроків, якими ми поспішаємо з вами поділитися.
По-перше, з 2018 року у виробництві дитячих ігрових майданчиків і спортивних комплексів, у виробництві грального обладнання, як з натурального дерева, так і з металу повністю виключені такі хімічні елементи як цинк і бор! На обох виробництвах LAPPSET - в Фінляндії і Естонії - більше не використовуються фарби, просочення, захисні та антикорозійні покриття, що включають цинк і бор.
По-друге, всі пакувальні елементи, які використовує LAPPSET- від палет до ящиків і навіть пакувальної плівки - з цього року виготовляються тільки з деревини і пластика, що підлягають повній переробці або утилізації, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу, максимально швидко розкладаються і не виділяють шкідливих речовин.
Представляючи вашій увазі великі каталог обладнання для дитячих та спортивних майданчиків від фінського виробника, ми абсолютно впевнені не тільки в їх якості і довговічності, але і в тому, що презентуємо українському споживачеві обладнання, виготовлене на виробництві з максимальною соціальною відповідальністю!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта