Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
06 Листопада 2018

Казковий світ дитячих майданчиків Lappset Troll Village чекає на тих, кому виповнився 1 рік!

Ви вірите в тролів? Ми, разом з компанією LAPPSET, віримо! Віримо в те, що тролі особливо прихильні до тих, кому тільки-тільки виповнився перший рік! Саме малюків з такого віку наш улюблений партнер з Фінляндії запрошує в Містечко Тролів!

 

Ігрові елементи серії Troll Village - це відмінна можливість зібрати свою власну унікальну дитячий майданчик або вуличний ігровий комплекс. Як би ви не вирішили скомпонувати ігрові елементи, в одному можна бути впевненим - вони всі зроблені з турботою про малюків найніжнішою ігровий категорії! Правильні висоти, присутність обмежувачів, бордюрів, поручнів, відсутність гострих кутів, металу і скла - все продумано до дрібниць!

 

Всі ігрові елементи цієї серії дитячого ігрового обладнання можуть стати частиною дитячого майданчика, але не менше вони цікаві і при установці соло.

 

Ігрові будиночки з пісочницею і без, полога гірка - всі вони обладнані дахом, яка буде захищати малюків від сонця і раптового дощу.

 

Ігрові майданчики з елементами Troll Village не обмежують, а навпаки стимулюють фантазію! Низенька лавочка і одночасно гімнастичне колода, наприклад, натренує дитячий вестибулярний апарат і зміцнить ніжки.

 

У що перетворять діти ігрові будиночки Troll Village? У кафе? Пляжний павільйон? Майстерню? Будиночок для плюшевого домашнього улюбленця? У магазин іграшок? Хто знає? А! Тролі знають!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта