Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
22 Лютого 2018

Сенсація 2018 року - веломобіль для тих, кому ще не виповнився навіть рік!

Їздити раніше, ніж ходити? Обганяти на дорозі тих, хто вдвічі старша за тебе? Бути рожевої принцесою і, при цьому, керувати справжнім транспортним засобом? Все це можливо з BERG GO2, PINK.
Супер стійкий веломобіль, який поєднує в собі властивості і якості веломобіля і беговелу. Перший на ринку веломобіль із педалями, що складаються, які, спочатку, дозволять вашому малюкові просто відштовхуватися ніжками від землі. А коли він подорослішає, то зможе керувати цією машинкою за допомогою педалей. М'які і травмо безпечні, комфортні і неслизькі кермо і сидіння не дають можливості дитині ковзати і зісковзувати. GO2 може рухатися як вперед, так і назад. Покришки виконані з матеріалів, які не ушкоджують побутові поверхні - дерево, ламінат, килимове покриття. Маленький гонщик може почати своє навчання під дахом свого будинку або міської квартири! Рекомендований вік використання - 10-24 місяці, максимальна вага дитини - 20 кг.
Тільки уявіть собі - повноцінний і справжній веломобіль для малюків до року? Чи це не чудо? Веломобіль, беговел і розвиваюча іграшка - 3 в 1! Перший транспорт і перший тренажер для ручок, ніжок, спинки, уваги і рівноваги!

Только представьте себе – полноценный и настоящий веломобиль для малышей до года? Это ли не чудо? Веломобиль, беговел и развивающая игрушка – 3 в 1! Первый транспорт и первый тренажер для ручек, ножек, спинки, внимания и равновесия!

Для BERG GO2, PINK виробник передбачив відразу три чудових аксесуари:

Очікувана дата поставки - серпень 2018 року. Моделі доступні до попереднього замовлення. Додаткову інформацію запитуйте, будь ласка, у наших менеджерів.

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта