Новые Горизонты Россия
Cтарый сайт
(044) 545-62-97многоканальный
Новости
20 Апреля 2018

Рівняння на кращих!

Веломобілі і батути BERG, без перебільшення, тримають марку кращого і найбільш використовуваного прокатного ігрового і спортивного обладнання в нашій країні. Безліч операторів прокату вело транспорту і розважальних локацій пройшли свій складний шлях вибору ідеального обладнання для ведення стабільного та успішного бізнесу. Хтось відразу звернувся до нас, в компанію Нові горизонти 2005 або до наших інтернет – партнерів, і придбав дитячі веломобілі, сімейні веломобілі і великі вуличні пружинні батути голландського виробництва компанії із 40-річним стажем виробництва і дистрибуції. Хтось вирішив заощадити і проекспериментувати з no-name брендами з Китаю, намагаючись оптимізувати бюджет для старту. Перші - залишилися з нами. Другі - все одно прийшли до нас і стали нашими постійними партнерами і клієнтами. А все тому, що веломобілі BERG і батути BERG відпрацьовують кожну вкладену в них гривню. Окупаються швидко. Не вимагають постійного ремонту і сервісу. Забезпечені гарантіями офіційного дилера і європейського виробника. Прекрасно зберігаються в умовах піврічного міжсезоння. Розраховані на різні вікові групи і фізичну підготовку.
Одним із прикладів правильного старту і розвитку є мережа вело прокатів 100Колес. Ми давно стежимо за цією симпатичною командою прогресивних молодих бізнесменів, і трохи заздримо жителям Бучі та Ірпеня.
Сезон вело прокатів вже відкритий, завдяки теплій і швидкої весни! А ви готові до зустрічі з бажаючими активно провести час на свіжому повітрі? Ми готові! Тому, кращі веломобілі для дітей і сімейні веломобілі чекають ваших замовлень. А вуличні батути BERG тільки і чекають, поки на них почнуть крутити веселі сальто!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта