Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
26 Лютого 2018

Продовжуємо цикл новин про веломобілі GO2!

Дитячий транспорт, який об'єднав в собі концепцію розвиваючої іграшки, беговелу і веломобіля! Дитячий транспорт, на якому можуть їздити діти, які не досягли одного року! Чуєте вперше? Бачите вперше? Представляємо вам прем'єру і сенсацію 2018 року - BERG GO2, BLUE! Самий хлопчачий з маленьких і найменший з хлопчачих веломобіль на ринку України!
Супер стійкий веломобіль, який поєднує в собі властивості і якості веломобіля і беговелу. Перший на ринку веломобіль із педалями, що складаються, які, спочатку, дозволять вашому малюкові просто відштовхуватися ніжками від землі. А коли він подорослішає, то зможе керувати цією машинкою за допомогою педалей. М'які і травмо безпечні, комфортні і неслизькі кермо і сидіння не дають можливості дитині ковзати і зісковзувати. GO2 може рухатися як вперед, так і назад. Покришки виконані з матеріалів, які не ушкоджують побутові поверхні - дерево, ламінат, килимове покриття. Маленький гонщик може почати своє навчання під дахом свого будинку або міської квартири! Рекомендований вік використання - 10-24 місяці, максимальна вага дитини - 20 кг.
Тільки уявіть собі - повноцінний і справжній веломобіль для малюків до року? Чи це не чудо? Веломобіль, беговел і розвиваюча іграшка - 3 в 1! Перший транспорт і перший тренажер для ручок, ніжок, спинки, уваги і рівноваги!

Для BERG GO2, BLUE виробник передбачив відразу три чудових аксесуари:

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта