Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
20 Лютого 2018

Настав приємний час анонсів новинок від BERG!

Не дивлячись на частий сніжок за вікном і минусову температуру календар, недвозначно натякає, що весна не за обрієм!
А значить - новий сезон для наших шановних операторів прокату ігрового обладнання. Для всіх небайдужих батьків, які розуміють, що подарунки повинні бути обов'язково корисними, безпечними та розрахованими на довгі роки щасливої експлуатації.
Веломобілі BERG щорічно переживають зміни до кращого, а звичайні та любимые серії пополняются новими моделями.
Meet new items- 2018!

BERG Buddy Cross - як же без нового Бадді в новому році? Немає серії веломобилів BERG більш улюбленої і популярної, ніж BERG Buddy. Ці веломобіли для дітей від 3 до 8 років володіють унікальними характеристиками - вони ростуть разом з дітьми, вони не ломаються, вони не вимагають особливого догляду та умов зберігання, зібрати цей веломобіль зможе будь-який дорослий чоловік за 30-40 хвилин.
Веломобіль BERG Buddy, один раз придбаний для пункту прокату, буде працювати 3-5-10 і більше сезонів. У цьому переконались власники прокатів та оператори ігрового обладнання по всій Україні. Новий BERG Buddy оснащен надпрохідними пневматичними шинами. У цьому веломобілі встановлений привід BFR, що забезпечує миттєве гальмування педалями заднього ходу. А яскраве забарвлення зробить дитину помітною на дорозі.

Наступною прем'єрою 2018 року виступає BERG Rally Force - новий веломобіль для вікової категорії 4-12 років. Високі швидкісні характеристики пневматичних шин та приводу BFR, що забезпечує швидке гальмування педалями та легкий задній хід відразу після зупинки. На цей раз виробник додав яскравий ні на що незхожий спойлер з модним граффіті принтом.

Сидіння має три позиції, дозволяючи веломобілю "рости" разом з власником. А висота руля коректується одним рухом руки.

Очикувана дата поставки - квітень 2018 року. Моделі доступні для попереднього замовлення. Додаткову інформацію запрашивайте, будь ласка, у наших менеджерів.

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта