Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
19 Січня 2018

Наша чергова закордонна установка дитячого ігрового лабіринту і ігрової кімнати!

Компанія Нові горизонти співпрацювала вже не з одним ТРЦ за межами України. Цей досвід важко переоцінити, це свідчить про те, що нам довіряють. А довіряють завжди кращим!
У ТРЦ Атріум (Кишинев) буквально перед Новим роком відкрила свої двері велика сімейна розважальна зона. Наша компанія встановила в ній відразу кілька ігрових дитячих локацій. Величезний багаторівневий дитячий лабіринт, ігрова кімната для малюків і батутна арена, вежа Спайдер і велика багатоскатна гірка - ціле місто, ціла планета розваг! Назва WONDERLAND якнайкраще описує цю різнокольорову країну чудес, в якій неодмінно будуть збуватися все бажання і мрії.
У цьому проекті були об'єднані ігрові конструкції, які ми робимо для наших клієнтів вже давно, а було й таке, що ми втілювали в життя вперше! Злагоджена робота відділу продажів, фантазія дизайнера, майстерність інженера по монтажу, як завжди, привели до прекрасного результату!
Ще одна точка на нашій карті установок, ще один привід розповісти всім про наші успіхи. Ще один привід для всіх, хто тільки замислюється про організацію розважальної зони, звернути увагу на тих, хто зробить цю роботу краще за всіх!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта