Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
26 Жовтня 2018

Концепція ігрових комплексів Lappset Cubic реалізовується у встановлені дитячі майданчики.

Ми вже анонсували у стрічці наших лютневих новин офіційний старт світових продажів ігрових комплексів нової концепції Lappset Cubic. Інновації, світові тренди, прогресивний дизайн - це все про ігрові дитячі майданчики Lappset Cubic.
Через деякий час після початку продажів, ігровий комплекс Lappset Cubic став частиною програми культурного обміну між Фінляндією і Китаєм і саме цей дитячий майданчик був подарований мером фінського міста Рованіємі китайському місту-побратиму! Але ж іншим країнам поганого не подарують, чи не так ?! А зараз ми з задоволенням показуємо вам, як виглядає ігровий комплекс Lappset Cubic, встановлений неподалік від Гельсінкі, в прекрасному ландшафтному парку. Екскурсія на цей об'єкт була частиною програми великого щорічного заходу LAPPSET ISM2018, який проходив у фінській столиці в жовтні. На міжнародній конференції дилерів компанії, на якій зібралися понад сотня представників десятків країн - від Китаю до Австралії, від Ісландії до України - був і обмін досвідом, і презентації секретних новинок.
А потім більше 100 дорослих осіб привезли до ігрового комплексу Lappset Cubic, і все солідні дорослі люди перетворилися в дітей! А як інакше? Адже ігрові комплекси такої вертикальної концепції все ще викликають непідробний інтерес і цікавість. Ігровий простір з мінімальними зонами безпеки і площею по землі дає можливість відчути себе, одночасно, в дитячому багаторівневому лабіринті і в будиночку на дереві. В Україні ігрові комплекси такого плану ви можете придбати тільки у нас!
А самі уважні напевно помітять на цьому фото ще щось новеньке, маленьке, симпатичне, дерев'яне і цікаве. Але! Не все відразу! Слідкуйте за нашими новинами! У нас завжди є, що вам повідомити!
Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта