Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
18 Квітня 2018

З зими в весну і назад - великий Sales Training від компанії Lappset

Працюючи більше 40 років з більш, ніж 40 країнами світу, компанія LAPPSET слідує доброю традицією щорічних заходів для своїх дилерів. Знайомство з новинками ігрового обладнання, можливість не тільки побачити, а й доторкнутися до нових ігрових комплексів та дитячих майданчиків, відвідати ідеальне європейське виробництво, обмінятися досвідом продажів і поділитися секретами завоювання цільової аудиторії - ось завдання і понад завдання таких приємних і корисних зустрічей. Тим більше, коли твій вендор і партнер - компанія LAPPSET - готує гарячі новинки щороку. Настільки гарячі, що навіть височенні квітневі фінські замети починають танути інтенсивніше.
По-справжньому між європейська зустріч вийшла і цього разу. Данія і Північна Ірландія, Швейцарія і Україна, Італія і Росія, Великобританія, Голландія, Швеція і Німеччина - і це тільки один з великих дивізіонів LAPPSET по всьому світу.
Особливу увагу, в цей раз, було приділено оновленим не так давно дитячим майданчикам і ігровим комплексам LAPPSET Finno. Кращі менеджери з продажу з 10 країн світу відвідали в Рованіємі (Фінляндія) кілька успішно працюють громадських інклюзивних та спортивних комплексів, які працюють для великих і маленьких жителів офіційної резиденції Санта Клауса. Саме таке горде звання вже не один десяток років носить місто Рованіємі, що розташоване прямо на Полярному колі.
Не залишилася без уваги і гучна прем'єра 2018 року - інноваційний дитячий ігровий комплекс LAPPSET Cubic.
Чергова зустріч дилерів закінчилася, зарядивши всіх учасників позитивним настроєм, новими корисними знаннями і впевненістю в очевидний успіх нашої великої і дружної сім'ї LAPPSET.

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта