Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
30 Жовтня 2018

Ігровий комплекс, створений спеціально для великих міст!

Проблема великих міст - проблема простору і площі. Коли зараз потрібно виділити площу під дитячий ігровий комплекс або спортивний майданчик, як правило, йдуть на компроміс між необхідністю установки цікавих ігрових елементів і необхідністю зекономити площу. Голландське архітектурне бюро CARVE знайшло вихід і тепер ніяких компромісів не потрібно! Ігрова концепція Wall-Holla - це ігрові комплекси, що займають мінімальну площу при максимальному внутрішньому ігровому просторі!
Цікавий зовнішній вигляд, який об'єднує багаторівневий дитячий лабіринт з дитячим майданчиком, спортивними снарядами і можливістю скотитися з високою спіральної гірки. Мінімальна площа по землі, невелика ширина конструкції і каркаса і, при цьому, велика внутрішня площа для ігор. Ігровий комплекс Wall-Holla дозволяє весело і безпечно грати кількості дітей в 5-6 разів більшій, ніж на стандартному дитячому майданчику аналогічної квадратури. Колаборація з компанією LAPPSET дозволило вийти цієї концепції на міжнародний ринок і отримати підтримку компанії з офіційними представниками в більш, ніж 40 країнах. Особливо полюбилися ігрові комплекси Wall-Holla в Німеччині, де в 2013 році був встановлений найбільший ігровий комплекс з цієї серії майже з 30 секцій!
Впевнені, що концепція ігрових комплексів Wall-Holla зацікавить і українського споживача. Нові житлові комплекси і розважальні центри, модернові парки відпочинку, спортивні вуличні арени і навіть стадіони - все вони можуть бути нашими потенційними клієнтами!
Завжди раді надати вам розгорнуту консультацію і надати всі необхідні матеріали. Приходьте у гості!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта