Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
27 Лютого 2018

Думай вертикально!

Великі і маленькі міста, з їх повсякчасним дефіцитом простору, кидають виклик виробникам дитячого ігрового обладнання і ігрових елементів для дитячих майданчиків. І ці виклики з кожним роком стають все більш актуальними. Так, європейські міста ще нескоро стануть схожі на мегаполіси-мурашники в Японії, але проблема облаштування ігрової зони в умовах щільної міської забудови насущна як ніколи.
Крім цього, фахівці компанії LAPPSET давно мріяли втілити в життя ідею симбіозу дитячого майданчика і будиночка на дереві.
А що задумала компанія LAPPSET - виробник дитячих майданчиків і спортивних комплексів з майже 45-річним досвідом - то стає реальністю обов'язково!
Представляємо вашій увазі першу і основну новинку від фінського виробника в році, що наступив - ігровий комплекс LAPPSET Cubic!

Девізом і слоганом нової серії устаткування для дитячих комплексів стала фраза «THINK VETRICAL!», що в перекладі означає «Думай вертикально»!
Не схожа ні на що вертикальна структура, спрямована в небо, що складається з окремих ігрових просторів-кубиків - абсолютно нове для українського споживача уявлення про те, як може виглядати дитячий майданчик!
Як можна менше площі на землі - як можна більше ігрової площі в вертикальному вимірі - як можна менші за площею зони безпеки - все ігрові елементи розташовані всередині ігровий конструкції. Ось основні принципи, яких дотримувалися розробники при створенні нового проекту.
Що отримує клієнт і кінцевий споживач, окрім цікавого зовнішнього вигляду «box style»? Він отримує чотири готових проекту LAPPSET Cubic, з яких можна вибрати ігровий комплекс заввишки до 8 метрів і різної площі. Але! Головна «фішка» цього ігрового проекту-можливість замовити LAPPSET Cubic під себе, індивідуально!
Єдиним обмеженням може бути обмеження за кількістю кубиків в висоту - з міркувань безпеки, їх може бути не більше трьох. В іншому - ви обмежені лише своєю фантазією!

Прозорі підлоги, сходи, ігрові сітки для лазіння, гойдалки-гнізда і кулі балансири - всім цим можна наповнити LAPPSET Cubic всередині, зробивши його максимально цікавим для дитячої аудиторії старше 6 років. Ігрові комплекси можна обладнати однією або двома спіральними гірками. В залежності від побажань і бюджету, ці гірки можуть бути як металевими, так і пластиковими.
Концепція ігрових комплексів LAPPSET Cubic була презентована публіка в листопаді 2017 року, на виставці в Кельні. Старт продажів стався 18 лютого 2018 року. Цей ігровий комплекс менш, ніж за пів року з виставкової концепції перетворився ігрове обладнання, що почало продаватися. Хочемо нагадати всім, що, в більшості випадків, ігрові елементи і дитячі майданчики LAPPSET завозяться в Україну під замовлення. Термін доставки, при цьому, становить від 45 до 60 днів. Ми вже приймаємо замовлення і перед замовлення на ігрові комплекси LAPPSET Cubic. Давайте думати вертикально разом!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта