Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
03 Жовтня 2018

Дитячий майданчик, який живе на даху київського РК Smart Plaza, офіційно запущений в експлуатацію!

У кожної поважної компанії є портфоліо робіт. Наше корпоративне портфоліо поповнилося реалізованим проектом дитячого майданчика, який можна назвати унікальним, абсолютно не перебільшуючи! Посудіть самі - цей дитячий ігровий комплекс розташований на даху! Саме так - на рівні п'ятого поверху нового столичного житлового комплексу розкинулося унікальне міський простір для сімейного проведення часу на свіжому повітрі!
Дитячий майданчик, що складається з ігрових елементів серій Lappset Finno і Lappset ABC, органічно вписалася в скверик на даху!
Серія обладнання для дитячих майданчиків Lappset ABC - це концепція ігрового простору «з першого року життя». Це означає, що гірки, пісочниці, сітки-павутинки зроблені так, щоб дитина, яка тільки почала ходити, відчував себе впевнено і безпечно.
Решта ігрове простір заповнений ігровими елементами серії дитячих майданчиків Lappset Finno . Гойдалки, ігровий елемент Фортеця, великі гойдалки - все зроблено для того, щоб цей майданчик була цікава, щоб на ній не стихав дитячий сміх.
Іноді, епітети «ексклюзивний», «унікальний», «єдиний» застосовуються не до місця. У випадку з дитячим ігровим комплексом на даху все це виправдано!
А найкраще і цікаве те, що це наша перша, але далеко не остання дитячий майданчик з такою чарівною локацією!
Слідкуйте за нашими новинами, і ви зрозумієте, що ми вміємо постійно дивувати!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта