Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
27 Жовтня 2017

Давайте познайомимося ближче з ексклюзивним батутом BERG FlatGround!

Голландська компанія BERG, яка майже 40 років виробляє кращі в Європі вуличні батути і веломобілі для дітей і дорослих, не збирається спочивати на лаврах! Саме тому, щорічно, а іноді і кілька разів на рік, радує нас - дилерів - і своїх клієнтів по всьому світу цікавими і нестандартними новинками.
Ми давно вже познайомили українського споживача з серією батутів BERG InGround, які встановлюються в грунт практично врівень з землею. У цій серії вуличних батутів є маса переваг! По-перше, всі вони забезпечені якістю та безпекою BERG. А по-друге, ця серія вуличних батутів повинна була і розвіяла сумніви всіх тих, хто думав, що стандартний батут на стійках може не вписатися в дизайн їх прибудинкової або присадибної ділянки. Плюсом до безумовних якісних і екстер'єрних показників, батут, який видається над землею всього на якихось 10-15 сантиметрів, є абсолютно безпечним навіть для маленьких дітей або людей, яким було б важко підніматися або спускатися по сходах на звичайний стандартний пружинний батут. Простір під таким батутом надійно захищений захисним матом, тому вам не потрібно побоюватися того, що під стрибкове полотно можуть потрапити сторонні предмети, іграшки, дрібні домашні тварини або просто трава, листя або сезонний бруд.

BERG InGround Champion Grey 430 + Safety Net Comfort.jpg

Але у досконалості немає меж! І новинкою цього року став батут BERG FlatGround, який встановлюється не просто в грунт, а врівень з грунтом! Уявіть собі конструкцію, яка буквально на очах може перетворити ваш газон в батут! Не створюючи зайвих перешкод і непотрібних нерівностей ландшафту! Цей батут оснащений стрибковим покриттям із запатентованим компанією BERG назвою AirFlowtm, яке має збільшену на 50% стрибучість. Саме в цій моделі вуличного батута використовується унікальний прямокутний каркас висотою 12 см, що робить конструкцію абсолютно стійкою. Батути BERG FlatGround випускаються діаметром 430 сантиметрів в сірому і зеленому кольорах.

Крім свого незвичайного дизайну, батути нової серії BERG FlatGround досить легко зібрати самостійно.
Про це вже задоволені життям з таким батутом європейські товариші знімають цілі фільми! Три молодика і одна собака роблять це буквально на ваших очах!

Купити батут у Києві дуже просто – дзвоніть нам, пишіть нам, приїжджайте до нас!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта