Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
`Cтарий сайт`
(044) 545-62-97багатоканальний

`Компанія «Нові горизонти»`

Компанія Нові горизонти з 2005 року поставляє в Україну ігрове обладнання для торгово-розважальних центрів, обладнання для дитячих майданчиків, ігрових дитячих комплексів, спортивних майданчиків і обладнання дитячих ігрових зон в приміщеннях і на відкритих просторах. Як показує практика, якісне ігрове обладнання стає готовим до тривалої і активної експлуатації тільки після його якісної і професійної збірки. Відповідальність, яка лежить на нашій компанії як на продавця ігрового обладнання для дітей, знайшла свою реалізацію в наданні нами послуги із збирання та подальшого сервісу на все придбані у нас ігрові елементи - будь то дитяча ігрова кімната, великий ігровий або спортивний комплекс, або окремо стоять елементи обладнання дитячих майданчиків - гойдалки, каруселі, дитячі гірки, пісочниці для дітей, ігрові будиночки.

Монтаж ігрових лабіринтів і дитячих майданчиків

Пріобретая дитячий лабіринт або ігрову кімнату у нас, клієнт отримує весь необхідний пакет документації: паспорт лабіринту, який містить основні відомості про обладнання, основні технічні дані, комплектність, гарантійні зобов'язання, специфікацію і інструкцію по збірці. Слідуючи цим інструкція, можливе складання наших дитячих ігрових лабіринтів силами покупця. Тим не менш, ми рекомендуємо звертатися до нас і отримувати високопрофесійні послуги з повного або шеф - монтажу дитячих ігрових лабіринтів.
Повний монтаж включає в себе виїзд на місце збірки бригади професійних інженерів-монтажників, забезпечених всіма необхідними інструментами. У послугу шеф - монтажу входить виїзд на об'єкт нашого фахівця, який навчає працівників, наданих замовником, і його керівництво складанням дитячого ігрового лабіринту.
Аналогічні послуги ми пропонуємо при купівлі обладнання для дитячих майданчиків Lappset, готових або розроблених індивідуально ігрових комплексів і спортивних майданчиків. Ми, також, допоможемо вам правильно встановити і окремі елементи: гойдалки, каруселі, дитячі гірки і пісочниці. Правильно зібране і введене в експлуатацію ігрове обладнання - гарантія його безперебійної, а головне - безпечної роботи протягом довгого часу. Дотримання всіх норм, правил і зон безпеки захистить операторів грального обладнання та приватних клієнтів від неприємностей, в подальшому.
Уточнюйте вартість і умови проведення цих робіт у наших менеджерів.

Експлуатація ігрових лабіринтів і дитячих майданчиків

Несучи відповідальність за якість, безпеку та експлуатаційні характеристики всього ігрового обладнання в нашому асортименті, ми не тільки супроводжуємо його всіма необхідними документами, а й даємо персональні рекомендації по експлуатації та обслуговуванню і дитячих лабіринтів, і вуличних ігрових і спортивних комплексів.
Кожен дитячий ігровий лабіринт і ігровий комплекс супроводжується декількома важливими інструкціями: з підготовки до експлуатації, за правилами і нормам безпеки, за правилами технічного обслуговування обладнання для нання.
Як офіційний представник компанії Lappset в Україні, ми забезпечуємо виконання всіх гарантійних зобов'язань європейського виробника.
Дитячі лабіринти та ігрові кімнати, спроектовані нашою компанією, забезпечуються гарантією на 12 місяців.
Наші фахівці дадуть докладні інструкції по обслуговуванню дитячого ігрового лабіринту, які будуть гарантією їх безперебійної роботи протягом тривалого часу.

Доставка дитячого ігрового обладнання

Компанія Нові горизонти працює з клієнтами і партнерами по всій Україні. Все ігрове обладнання, яке ми пропонуємо, є габаритним і дуже габаритним. Розміри і специфіка наших товарів передбачає їх відповідальне зберігання і максимально швидку якісну доставку до місця збірки.
Наша компанія з самого початку своєї діяльності забезпечила організацію складування, пакування та відвантаження товару таким чином, що він ні в якому разі не втрачає своїх експлуатаційних якостей. Доставка ігрового обладнання в будь-який куточок країни здійснюється приватними кур'єрськими службами (коли це можливо за габаритами) і партнерськими компаніями-перевізниками.
У разі, коли покупець забезпечує самостійну доставку, наші фахівці проводять необхідні роботи по упаковці і відвантаження товару.

`Обратный звонок`

`Укажите ваше имя и номер телефона.`

`Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.`

`Ваши данные не будут переданы третьим лицам.`
Вызов консультанта