Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний

Компанія «Нові горизонти»

2005

Заснування компанії Нові горизонти

2005

Підписання партнерських и дилерських контрактів з компаніями BergToys, Lappset Oy LTD

15 червня 2005

встановлення першого в Україні дитячого майданчика Lappset

грудень 2005

встановлення першого дитячого лабіринту у м. Кременчуг

2009

початок співпраці з FerrariStore (Київ), де і зараз можно подивитись, спробувати і придбати веломобілі з серхї BergFerrari

2005-2011

співпраця з найбільшими торговельно-розважальними центрами і операторами грального обладнання. Сотні установок по всій країні - від Ужгорода до Луганська, від Чернігова до Сімферополя. Участь у всіх великих профільних виставках, численні дипломи та нагороди від державних і громадських організацій. Сотні пунктів прокату в країні оснащуються веломобіль і батутами BERG

2011

Отримання Свідоцтва про реєстрацію авторського права на товар і продукцію від Державної служби інтелектуальних прав України.

2011 [

проектування та збирання дитячого лабіринту в Празі (Чеська республіка), ТРЦ Hrad Zabav

2011

старт продажів в Україні нових мобільних ігрових комплексів 4Kids

2011

проектування і встанолення ігрового лабіринту в Кішинау (Молдова).

2012

початок співпраці з декільками роздрібними магазинами з продажу веломобілів Berg

2013

відкриття найбільшого в Україні та одного з найбільших в СНД дитячого ігрового лабіринту в ТРЦ Ocean Plaza (Київ)

2013

Відкриття найбільшого дитячого лабіринту, інтегрованого в автотрек в ТРЦ Даринок (Київ)

2013-2015

Відкриття найбільшого дитячого лабіринту, інтегрованого в автотрек в ТРЦ Даринок (Київ)

— Я щасливий, коли щаслива моя дитина

Вітаємо вас на сайті компанії Нові горизонти 2005! Ми - компанія, яка займається поставками грального обладнання найвідоміших світових виробників. Компанія Нові горизонти 2005 одна з перших в Україні почала проектувати і встановлювати дитячі лабіринти для торгово-розважальних центрів. Дитячі ігрові лабіринти, спроектовані нашою компанією, успішно працюють по всій країні. Ми співпрацюємо з великими торговельними центрами і невеликими кафе. Зі спортивними клубами і заміськими комплексами для відпочинку. Ми встановлюємо ігрові дитячі лабіринти в приміщеннях і на відкритих просторах. Карта наших установок дитячих лабіринтів і ігрових кімнат охоплює всю Україну. Компанія Нові горизонти 2005 із задоволенням допоможе вам відкрити свій бізнес, пов'язаний з обладнанням дитячих ігрових зон і цілих парків розваг. Дитячий лабіринт від компанії Нові горизонти 2005 - це завжди конструктивну співпрацю, унікальний дизайн, бездоганна якість і сервісне супровід.

Нові горизонти 2005 - офіційний представник компанії Lappset Oy LTD в Україні. Lappset - це найвідоміший і знаменитий виробник обладнання для дитячих майданчиків в Європі. Натуральне дерево, дивовижний скандинавський дизайн, різноманітність форм і стилів, остутсвіе вікових обмежень, контракти з найвідомішими брендами - все це складові частини успіху Lappset, який тільки збільшується вже майже 45 років! Спортивні комплекси та ігрові майданчики для паркуру, вуличні майданчики для реабілітації старшого покоління і дитячі комплекси для малюків з особливими потребами, ексклюзивна серія Lappset Angry Birds і ігрові елементи для дітей від 1 року - ні у кого більше ви не знайдете нічого подібного!

Голландська компанія Berg - найбільший європейський виробник веломобілів і вуличних батутів - ще одна компанія, яка довірила нам бути їх офіційним дилером в Україні. Веломобілі для дітей і дорослих, педальні машинки для тих, кому виповнилося 2 або 82 року, кращі веломобілі для пунктів прокату, гоночні веломобілі і веломобілі, забрендувати автомобільними гігантами, веломобілі для дівчаток і веломобілі для хлопчиків, веломобілі з причепами та веломобілі з тентами, веломобілі великі і веломобілі для бездоріжжя - це все велика сім'я єдиних в своєму роді поділених машинок з велосипедним приводом від компанії Berg.

Вуличні пружинні батути Berg - це універсальний спортивний тренажер, який не має практичних обмежень за віком або фізичній формі людини. Ми представляємо вашій увазі інноваційні розробки інженерів і конструкторів з Нідерладни, які вже тридцять років працюють над тим, щоб батут Berg став символом якості і безпеки. Гнучка цінова політика та широкий вибір розмірів і діаметрів батутів Berg роблять їх привабливими для найширшої аудиторії.

Співробітники компанії

Ярослава Наконечна Директор
Юрій Наконечний Технічний директор
Марина Биконь Старший менеджер по роботі з клієнтами
Дмитро Козицький Дизайнер
Галина Верес Дизайнер
Гелена Чаусська Менеджер по рекламі та PR
Євген Шляхта Менеджер по роботі з клієнтами
Андрій Рощупкин Менеджер по роботі з клієнтами
Ірина Кренида Секретар
Руслан Євдокимов Монтажник
Микола Шульга Монтажник

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта