Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний

Дитячи майданчики

З 2005 року компанія Нові Горизонти 2005 эксклюзивно представляє в Україні дитячі майданчики фінської компанії Lappset.

Завантажити PDF-каталоги
декорации3
Новинки игровых площадок
Спортивные площадки
memo
Интерактивные площадки

Про дитячи майданчики Lappset

Історія компанії почалася в 1970 році, в невеликому фінському містечку на Полярному колі. Сувора природа, довга зима і короткий світловий день не мали до особливо активних ігор на свіжому повітрі. Але суворі природні умови, з іншого боку, змушували придумувати щось незвичайне, досі небачене, привабливе і корисне.

3а 40 років сімейна компанія перетворилася в містоутворююче підприємство, власника найвідомішого в світі Санта Парку в Рівному і, звичайно, в одного з найбільших європейських виробника устаткування для дитячих майданчиків і спортивних комплексів.

Компанія Lappset в 2005 році довірила нам бути їх офіційними представниками в Україні.

Ми пишаємося цим, і всі ці роки намагаємося надавати нашим клієнтам найкращий сервіс, кращі умови співпраці і, звичайно, краще ігрове обладнання в світі.

Устаткування Lappset забезпечується унікальними гарантіями від виробника. Все виробництво сертифіковане і знаходиться тільки в Європі. Будь-яка дитяча площадка і ігровий комплекс забезпечені усіма необхідними супровідними документами та інструкціями.

Ми готові допомогти вам зібрати куплену дитячий майданчик або ігровий комплекс.

Компанія Нові горизонти 2005 виконує по грального обладнання Lappset всі гарантійні зобов'язання та надає гарантійний і пост гарантійний сервіс.

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта