Новые Горизонты Россия
Cтарый сайт
(044) 545-62-97многоканальный

Дитячі лабіринти

Понад 1000 індивидуально розроблених лабіринтів були встановлені нашою компанією по всій Україні.

Диллерство
Интерактивные площадки Ялп
интерактив
батутные комплексы
640
спец лабиринты
компактные лабы

Власнику і розробники концепцій фітнес-клубів і аквапарків давно вже зрозуміли, що саме сімейні програми для відвідувачів є запорукою успішно функціонуючого закладу. А значить - без дитячої ігрової зони не обійтися!
Компанія Нові горизонти з 2005 року поставляє ігрове обладнання провідних світових виробників. Дитячий лабіринт або ігрова кімната в спортивному клубі і аквапарку стає центром тяжіння дітей і їх батьків. Ігровий комплекс для малюків допомагає зайняти їх, поки дорослі зайняті своїми дорослими справами і тренуваннями.
Дитячий багаторівневий лабіринт в спортивному комплексі повинен бути ідеально вписаний в тематику закладу, а ігрова кімната доповнювати концепцію, роблячи її ще привабливішим. Наша компанія вже давно співпрацює з найбільшими спортивними клубами столиці. Проекти дитячих лабіринтів в двох найпопулярніших спортивних клубах Києва - П'ятий елемент та Акваріум - були спроектовані, виходячи з вимог і специфіки кожного конкретного випадку.
в кінці 2011 року, в найбільшому в Україні аквапарку ТРЦ «Дримтаун», ігрова кімната для самих маленьких була обладнана елементами ігрового комплексу 4Kids, а в аква-зоні для дорослих було встановлено ігровий елемент Водяна гірка.
у 2014 році компанія Нові горизонти розробила проект дитячої ігрової кімнати для київського клубу Tsarsky.

Розвиток інфраструктури великих і маленьких міст йде в ногу з часом і слід загальносвітовим тенденціям. Сучасна людина хоче жити в світі, де не тільки його робочий час, а й дозвілля буде організовано правильно і продумано. Нові райони і історичний центр повинен бути заповнений не тільки магазинами, бізнес - центрами і ресторанами, а й спортивно-розважальними центрами для проведення сімейного дозвілля.
Ритм життя прискорюється день за днем, і на роботі ми проводимо вже навіть більше третини всього дня. Тому ще цінніше стає можливість активно, весело і корисно провести час всією семёй. Бути активним - значить бути здоровим! Все більше і більше людей вже не уявляє собі своє життя без регулярних занять в тренажерних залах і басейнах. Втекти від стресу найлегше саме на біговій доріжці в спортивному клубі! А відволіктися від роботи або поганої погоди, зануритися в атмосферу морського курорту і сонця круглий рік найпростіше, заглянувши з сім'єю в аквапарк!

Ігрові комплекси 4Kids, завдяки водостійким матеріалами, принципу модульності і мобільності - ідеальне рішення для приміщень, де завжди буде багато дітей, сміху та води!
Час, проведений разом з сім'єю - безцінне! Активний відпочинок в спортивному залі або на воді - це не тільки заряд бадьорості, але і можливість побути з найдорожчими і близькими людьми!
Правильно обладнана зона розваг з дитячим лабіринтом та ігровим комплексом зробить спортивний клуб або аквапарк улюбленим місцем для сімейного проведення часу, дасть можливість відразу декільком поколінням ставати здоровішими, енергійніше і ще ближче один до одного!
Кілька проектів дитячих ігрових лабіринтів, створені компанією Нові горизонти, отримали свідоцтво про авторське право, що ще раз підтверджує унікальність кожного нашого проекту ігрових кімнат і робить спроби недобросовісних конкурентів скопіювати або залишити за собою інтелектуальну власністю компанії переслідуваними за законом.
Вибираючи ігрове обладнання для фітнес-клубу або аквапарку, довіряйте рішення професіоналам - компанії Нові горизонти!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта