Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний

Дитячі лабіринти

Понад 1000 індивидуально розроблених лабіринтів були встановлені нашою компанією по всій Україні.

Завантажити PDF-каталоги
Новинки игровых площадок
Интерактивные площадки
декорации3
memo
Спортивные площадки

Про лабіринтах

Компанія Нові горизонти 2005 почала збирати дитячі лабіринти та ігрові кімнати в Україні з 2005 року. Коли ми починали, в країні тільки починали з'являтися перші торгові і торгово-розважальні центри. Ринок комерційної та торговельної нерухомості показував бурхливе зростання і вимагав нових, нестандартних рішень в організації простору. Крім цього, необхідність в цікавому облаштуванні розважальних і дитячих зон відчули спортивні клуби, кафе, заміські розважальні комплекси. Наша компанія була однією з перших і до цього дня залишається провідним постачальником грального обладнання, атракціонів, ігрових павільйонів. Географія установок наших дитячих лабіринтів і ігрових кімнат охоплює всю країну. Встановлені нами дитячі ігрові лабіринти успішно працюють в Молдові і Чехії.

Ігровий дитячий лабіринт - універсальний атракціон, без якого, на даний момент, неможливо організовувати розважального простору. М'яка ігрова кімната, яка може бути як компактного, так і багатоповерхового розміру - запорука постійного і зростаючого трафіку відвідувачів з дітьми різного віку. Дитячий лабіринт - це те, що перетворює торговий комплекс в торгово-розважальний центр.

Нові горизонти 2005, будучи, одночасно, постачальником, розробником проектів та компанією, яка сама встановлює і обслуговує своє обладнання, пропонує своїм клієнтам і партнерам найбільший в Україні каталог готових проектів дитячих лабіринтів і дитячих кімнат. У нас є проекти ігрових кімнат, які ми можемо відвантажити і доставити в будь-яку точку України за п'ять робочих днів! Звичайно, в більшості випадків, наша компанія створює проект дитячого лабіринту індивідуально, як кажуть «під клієнта». Для нас немає незручних приміщень, нездійсненних колірних рішень і занадто маленького бюджету! Наші ігрові лабіринти можуть бути виконані в практично будь-якій кольоровій гамі і підтримати будь-яку, саму нестандартну тематику і концепцію.

Одним з основних факторів, який приваблює наших клієнтів і робить їх постійними, є те, що фахівцями підприємства Нові горизонти 2005 виконується повний цикл робіт! Ми спочатку малюємо проект ігрового дитячого лабіринту, потім збираємо ігрову кімнату, а потім виконуємо гарантійний та пост гарантійний ремонт і всі сервісні роботи. Ми супроводжуємо наших клієнтів не до моменту здачі об'єкта, а протягом усього періоду існування і розвитку вашого бізнесу! Успішними і відомими ми стаємо разом!

Конструкція дитячого лабіринту, який робить компанія Нові горизонти 2005, мобільна і готова до необхідних змін, перебудов і розширень. На етапі становлення вашого бізнесу, ви можете замовити невеликий дитячий лабіринт до 20 м.кв. А в перспективі, доповнити і розширити його до великих розмірів. Додавши, як варіант, батутними комплекс, атракціон з повітряними гарматами, великі або спіральні гірки, прилаштувати до дитячого лабіринту ігрову зону з атракціонами серії 4 Kids. Ігрова кімната площею до 20 м.кв. - ідеальне рішення для невеликих торгових приміщень, ідеально стане в спортивному клубі, сімейному ресторані, на заправній станції або у дворі готельного комплексу.

Дитячий ігровий лабіринт від 20 до 50 м. Кв - це ідеально збалансована ігрова зона, здатна захопити дітей різного віку. Такий лабіринт можна наповнити безліччю настінних і підлогових перешкод, обладнати відразу декількома інтерактивними панелями, оформити барвистими пластиковими конструкціями. Такий дитячий лабіринт може бути виконаний в найпопулярніших тематиках - Джунглі, Піратський корабель, Чарівний замок, Океан, Космічні пригоди, Трек. Зараз торгово-розважальні центри ще на етапі планування, чітко розуміють концепцію, якої буде підпорядковане внутрішній простір. Наша компанія неодноразово виконувала роботи з проектування дитячих лабіринтів і подальшій установці ігрових кімнат найрізноманітнішої тематики. Ми робили рожеві-білі замки принцес, брутальні піратські шхуни, заплутані тропічні джунглі. Ми обмежені тільки фантазією та побажаннями клієнтів! Вибір за вами! Правильний вибір - компанія Нові горизонти 2005!

На сьогоднішній день, наймасштабнішим досягненням Нових горизонти 2005 є установка найбільшого в Україні та одного з найбільших в СНД дитячого ігрового лабіринту в ТРЦ Ocean Plaza (Київ). Установки ігрових лабіринтів площею від 50 м.кв. перестали бути рідкістю. Торгові центри стають все більше і площі, відведені під розважальні зони, потрібно заповнювати таким же об'ємним ігровим обладнанням. Три, чотири, п'ять і навіть більше поверхів, наповнених перешкодами і тунелями, містками і тарзанками, ігровими інтерактивними панелями і трёхскатнимі гірками - територія нескінченного щастя, позитивних емоцій та дитячого сміху! У великі дитячі лабіринти відмінно встановлюються т.зв. батальні комплекси, що складаються з пневмопушек, що стріляють м'якими поролоновими кульками. Таке дитяче ігрове простір, зазвичай, зонується на площу для дітей постарше і тих, кому ще не виповнилося 6 років і їх ще не пускають в великі дитячі лабіринти. Наші м'які кімнати для самих маленьких, або як їх називають soft play - це абсолютно безпечне ігрове простір для дітей від 2 років.

В якості одиночних ігрових елементів, окремого атракціону або інтегрованого в дитячий лабіринт дитячого розважального простору, наша компанія пропонує увазі українського споживача унікальні атракціони з серії ігрових комплексів 4 Kids. Це абсолютно нова концепція облаштування ігрового простору. Мобільні ігрові елементи цієї серії можуть бути в будь-який момент демонтовані і переставлені в інше місце. Можуть бути встановлені в комплексі або виконувати свою функцію по одинці. У серії ігрових комплексів 4 Kids є ігрові елементи, які потрібно наповнювати водою. Водяний батут і водяна гірка - ігрові елементи, до яких завжди буде стояти черга! Приголомшлива карусель Пальма пропонується в двох варіантах - електричному і механічному. Колірна гамма ігрових комплексів 4 Kids дозволить гармонійно вмонтувати їх у будь-яку ігрову зону без дисонансу з уже існуючими рішеннями. Думаєте, що сучасних дітей вже нічим не здивувати? Встановіть ігровий комплекс 4Kids - і зрозумієте, як помилялися!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта