Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
`Cтарий сайт`
(044) 545-62-97багатоканальний

`Дитячі лабіринти`

Понад 1000 індивидуально розроблених лабіринтів були встановлені нашою компанією по всій Україні.

Атракціони для малюків 4kids

Атракціони для малюків 4kids для торгівельно-розважальних центрів і ігрових кімнат. Ігрові центри та модулі для бізнесу та організації ігрових…
Завантажити PDF-каталоги
Специальные предложения Лабиринты
4кидс
декорации3
Интерактив лаб
memo
 

Обладнання для ігрової кімнати

Дитячий комплекс «4Kids»- новітня розробка в області дитячих ігрових технологій, прогресивний погляд на дитячі розваги.

Концепція цього розважального комплексу цікава не тільки своїм креативом і кількістю варіантів обладнання дитячих ігрових кімнат, але і по слідування високим стандартам якості і безпеки.

В ігрових комплексах «4Kids» органічно поєднуються актуальні технології і продуманий дизайн.

Всі елементи ігрової концепції «4Kids» м'які, мобільні, і мають привабливий і нестандартний зовнішній вигляд, що не залишає байдужих малюків. Одним з неоціненних і унікальних якостей ігрового комплексу «4Kids» є його модульність, тобто кожен ігровий елемент може бути встановлений окремо і в поєднанні з будь-яким іншим модулем, причому, в приміщеннях з низькими стелями. Ми представляємо вашій увазі як вже готові варіанти оформлення ігрової зони, так і окремі модульні елементи для індивідуальної розробки дитячої ігрової території. Обладнання для дитячих ігрових зон серії «4Kids» - новий напрямок в ігрових технологіях!Атракціони 4kids

Атракціони і ігрові комплекси серії 4Kids - це ігрове обладнання, яке зможе стати частиною великої ігрової зони і хорошим доповненням до дитячого лабіринту. А може - стати абсолютно незалежною ігровою зоною або цілим ігровим парком! Атракціони 4Kids зручні тим, що для їх установки не потрібні високі пололке. Атракціони 4Kids зручні тим, що випускаються як у виконанні, що вимагає підключення до електромережі, так і в механічному. Атракціони 4Kids приголомшливо яскраві та ефектні! Чи не бувало ще випадку, щоб біля них не зупинилися сім'ї з дітьми! Атракціони 4Kids мобільні. У разі переїзду або переформатування розважальної зони, ви з легкістю їх перенесете на нове місце. Атракціони 4Kids дозволяють грати в командні ігри, змагатися і тренуватися. Атракціони 4Kids - забезпечують миттєвий успіх дитячого ігрового центру.

 


 

Гойдалки, каруселі та атракціони 4Kids

В ігрових комплексах 4Kids є все, що може сподобатися відвідувачам розважального центру. Яскраві механічні та електричні гойдалки, каруселі, водяні батути, водяні гірки та дитячі гірки з підсвічуванням. З цього року компанія Нові горизонти 2005 пропонує оновлене ігрове обладнання 4Kids - ігрові елементи в блискучому банері. Блискучі декорації до атракціонів роблять їх ще більш помітне й привабливіше. Розважальна зона, обладнана атракціонами 4Kids в блискітках, стане ще привабливішим і популярнішим. Хочете зробити ваш бізнес ще успішніше? Пропонуємо вам зупинитися на ігрових комплексах 4Kids!

`Обратный звонок`

`Укажите ваше имя и номер телефона.`

`Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.`

`Ваши данные не будут переданы третьим лицам.`
Вызов консультанта