Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний

Веломобілі

Вже багато років наша компанія ексклюзивно представляє в Україні ни на що незхожі веломобілі голландської компанії Berg.

Завантажити PDF-каталоги
декорации3
Интерактивные площадки
Новинки игровых площадок
Спортивные площадки
memo

Компанія BERG - піонер і флагман у виробництві веломобілів для всієї родини!

30 років тому підліток Хенк ван дер Берг придумав і зібрав у дворі будинку чотириколісну машинку, оснастивши її велосипедним приводом. Варто було йому тільки виїхати на вулицю, як він відразу опинився в центрі уваги. Краще від велосипеда і безумовна зручність чотирьох коліс з низьким сидінням, маневреність і легкість в управлінні - ось, що таке веломобіль! Минуло зовсім небагато часу і юний, але заповзятливий Хенк став продавати свої веломобілі сусідам і знайомим. Називаючи такі педальні машинки «go-kart», голландський молодий підприємець відкрив нову еру в сімейному ігровому і спортивному обладнанні - еру веломобілів! Зараз компанія BERG - це велике підприємство, на якому працюють сотні людей. Величезна система складів, налагоджена логістика і доставка в 40 країн світу! Дистриб'юторська мережа, ліцензії від таких автомобільних монстрів як Ferrari, Fiat і BMW. Лінійка веломобілів BERG складається з десятка різноманітних моделей і щорічно поповнюється і зміняться. Веломобіль BERG - це європейська якість і європейські гарантії. Європейські стандарти безпеки і європейський сервіс! Компанія нові горизонти 2005 вже 10 років є офіційним представником BERG в Україні. За минулі 10 років ми разом пройшли довгий і цікавий шлях. Ми привчали ринок, мотивували операторів грального обладнання, цікавили приватних клієнтів і пункти комерційного прокату. Брали участь в найбільших виставках, знайомлячи з веломобіль BERG професіоналів ігровій та розважальній індустрії. Дивували відвідувачів спортивних виставок і спеціалізованих велосипедних шоу. І тепер можемо сказати точно - в Україні не залишилося жодного міста, жодного парку, скверу або набережній, за якими б не бігав веломобіль BERG! Веломобілі BERG стали найпопулярнішим і використовуваним ігровим устаткованням для пунктів прокату. Тисячі приватних великих і маленьких клієнтів мчати назустріч пригодам, крутячи кермо веломобіля BERG. Найбільші і престижні заміські клуби і будинки відпочинку по всій Україні пропонують своїм відвідувачам прокотитися на веломобілі BERG. Веломобілі BERG поклали початок безлічі історій успіху в бізнесі. І абсолютно не можливо підрахувати кількість щасливих володарів веломобілів BERG від малого - до великого. А Ви вже з нами?!

Дитячі веломобілі, веломобілі для всієї родини, веломобілі для прокату - це все про BERG!

Будучи найбільшим в Європі виробником веломобілів, голландська компанія BERG випускає педальні машинки найширшого модельного асортименту. Жодна європейська або, тим більше, китайська компанія-виробник не надає аудиторії такий колосальний вибір веломобілів для всієї родини! Судіть самі - Berg - це веломобілі для дітей від 2 років! Berg - це веломобілі для тих, кому від 3 до 8! Berg - це веломобілі для двох, трьох, чотирьох і навіть п'яти чоловік! Berg це веломобілі, випущені під егідою найбільших автомобільних компаній! Berg - це ліцензійні веломобілі від таких компаній-легенд, як John Deere! Berg - це веломобілі спеціально для хлопчиків і спеціально для дівчаток! Berg - це веломобілі-позашляховики з високо прохідними шинами, запасними колесами і бризговиками! Berg - це веломобілі з причепами, веломобілі з ковшами, веломобілі з захисними дахами! Berg - це сімейні веломобілі ! Berg - це кращі веломобілі для пунктів прокату з посиленими рамами, не вбивати шинами і незвичайно легким ходом!

Нарешті, Berg - це найкращі, маневрені, яскраві, якісні та безпечні веломобілі! Berg - це відмінний шанс почати прибутковий бізнес без величезних вкладень! Berg - це ігрове і, одночасно, спортивне обладнання, яке дозволить весело і активно проводити час на вулиці з сім'єю і друзями! Berg - це філософія здоров'я та позитивних емоцій! Колись засновник компанії Berg сказав: «Кожна дитина на планеті заслуговує на свій Berg!». Ми можемо додати - і дитина, і дорослий! А у вас є свій заслужений Berg?!Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта