Новини— Новые Горизонты
З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Новости

11 Января 2021
Назад
Зимовий локдаун и карантин - не привід забувати про безпеку ігрового обладнання!

Хочемо звернути увагу власників і операторів розважальних центрів і парків атракціонів на те, що в період вимушеного простою ви маєте унікальну можливість провести профілактичний огляд і необхідний ремонт в дитячому лабіринті або ігровій кімнаті!

Компанія Нові горизонти 2005, без пауз і перерв, працює на ринку поставок ігрового і спортивного обладнання вже шістнадцятий рік.
Каталог наших реалізованих об'єктів ігрових, розважальних і спортивних зон в закритих приміщеннях і на свіжому повітрі дає нам право називати себе експертами в цій галузі.
І у нас є своє експертну думку, як з користю для бізнесу і для майбутніх клієнтів і відвідувачів можна повести цей час вимушеного локдауна і карантин.
Як ви знаєте, до 24 січня всі розважальні зони, парки розваг, парки атракціонів дитячі ігрові кімнати будуть закриті.
Можна сприймати це як черговий виклик і неприємне випробування. А можна - як час, який можна і потрібно провести з користю. Працюючи на перспективу.
Ми пропонуємо вам послуги з профілактичного огляду дитячого ігрового обладнання, ігрових лабіринтів, м'яких дитячих кімнат.
Наш фахівець виїде на об'єкт, огляне ігрове або спортивне обладнання, складе список необхідних ремонтних робіт і деталей, які вимагають заміни.
Після узгодження бюджету та оплати необхідних деталей і запасних частин, наші фахівці дадуть необхідний ремонт.
А, можливо, ви вважаєте за потрібне і можливим докупити додаткові м'які ігрові блоки, атракціони з водою і звуком або інтерактивні панелі для розвиваючих ігор. Доповнити дитячий майданчик гіркою, пісочницею або пружинного гойдалкою.
Зараз проводити роботи по монтажу ігрового або спортивного обладнання як ніколи зручно.
Ми готові провести огляд і надати рекомендації щодо ремонту не тільки тих ігрових кімнат, дитячих лабіринтів, спортивних або ігрових майданчиків, які були встановлені нашої компаній.
Але і дати рекомендації по ремонту і апдейт грального обладнання, яке було встановлено іншими компаніями.
Обов'язково зверніть увагу на наш розділ з спецпропозицій, які дозволять оновити парк розваг або ігрову зону без колосальних вкладень.


Поделиться
Другие новости
Загрузка
bigmir)net TOP 100