Із святом Святого Миколая! — «Новые Горизонты»
С 2005 года
Создаем
Игровые
Пространства

Новости

19 Декабря 2019
Назад
Із святом Святого Миколая!

Вітаємо маленьких українців із найсолодшим святом у році! А їх батькам бажаємо щастя, здоров'я та успіхів!

Розпочалися зимові свята! Святий Миколай ще вночі розложив під подушки маленьким розбишакам цукерки та попереджувальні різочки. Це означає, що 2019 вийшов на фінішну пряму, а ми всі - на святковий зимовий марафон!
Нагадуємо всім вам, що у компанії Нові горизонти є подарунки на будь-які свята!
Для торгівельних та розважальних центрів у нас є   дитячі лабіринти, ігрові кімнати, розвиваючі інтерактивні панелі та атракціони із повітряними гарматами!
Для парків, зоопарків, житлових комплексів, шкіл та дитячих садків в нас є дитячі майданчикі, спортивні комплекси та ігрові інтерактивні комплекси із підключенням до мережі Інтернет!
Для ативних родин в нас є веломобілі для дітей та дорослих, а також чудові вуличні пружинні батути! Це ж обладнання ми пропонуємо для пунктів комерційного прокату, спортивних та заміських клубів, баз відпочинку та кемпінгів.
Якщо ваш персональний Дід Мороз або Санта Клаус все ще ломає голову над тим, що покласти діточкам під ялинку - звертайтеся до нас! Ми постачаємо усмішки та гарний настрій із 2005 року!

Поделиться
Другие новости
27 декабря 2019
Дорогие друзья, с наступающим Новым Годом!

От всей души поздравляем наших коллег, партнёров, клиентов, все и каждый из которых является нашим добрым другом,  с наступающим Новым годом!

Подробнее
17 декабря 2019
Киевский зоопарк - сразу две детские площадки Lappset к 2019 году!

Киевский Зоопарк прошёл с 2014 года большой путь. От запустения и потери животных - до новой концепции полной реставрации и перестройки. Нашей компании очень приятно констатировать тот факт, что за период восстановления и реконструкции на территории Зоопарка были установлены уже два игровых комплекса Lappset!

Подробнее
10 декабря 2019
ЛабиринтKids в Житомире - наш очередной реализованный большой проект!

Большой семейный развлекательный центр открылся в Житомире! В ново открывшемся ЛабиринтKids нашей компании было доверено разработать и установить большой детский лабиринт, мягкую игровую комнату для детей и даже качели! На наш взгляд, получилось отлично!

Подробнее
Загрузка
bigmir)net TOP 100