Із святом Святого Миколая! — «Новые Горизонты»
С 2005 года
Создаем
Игровые
Пространства

Новости

19 Декабря 2019
Назад
Із святом Святого Миколая!

Вітаємо маленьких українців із найсолодшим святом у році! А їх батькам бажаємо щастя, здоров'я та успіхів!

Розпочалися зимові свята! Святий Миколай ще вночі розложив під подушки маленьким розбишакам цукерки та попереджувальні різочки. Це означає, що 2019 вийшов на фінішну пряму, а ми всі - на святковий зимовий марафон!
Нагадуємо всім вам, що у компанії Нові горизонти є подарунки на будь-які свята!
Для торгівельних та розважальних центрів у нас є   дитячі лабіринти, ігрові кімнати, розвиваючі інтерактивні панелі та атракціони із повітряними гарматами!
Для парків, зоопарків, житлових комплексів, шкіл та дитячих садків в нас є дитячі майданчикі, спортивні комплекси та ігрові інтерактивні комплекси із підключенням до мережі Інтернет!
Для ативних родин в нас є веломобілі для дітей та дорослих, а також чудові вуличні пружинні батути! Це ж обладнання ми пропонуємо для пунктів комерційного прокату, спортивних та заміських клубів, баз відпочинку та кемпінгів.
Якщо ваш персональний Дід Мороз або Санта Клаус все ще ломає голову над тим, що покласти діточкам під ялинку - звертайтеся до нас! Ми постачаємо усмішки та гарний настрій із 2005 року!

Поделиться
Другие новости
1 апреля 2020
Батут-сенсация, батут-великан, батут в воздушной стеной! Уже в Киеве!

Впервые производитель непрофессиональный уличных батутов замахнулся на создание такого гиганта, да ещё и с опционной надувной стеной для экстремальных прыжков!

Подробнее
30 марта 2020
Батуты BERG Talent уходят из продажи, а на их место приходит новёхонький Berg Favorit 200!

Компактная и бюджетная серия уличных пружинных батутов BERG Talent выходит из ассортимента производителя и будет продаваться до окончания складских остатков! Не упустите шанс приобрести такой батут, пока они не ушли в историю!

Подробнее
27 марта 2020
Веломобили с электроприводами и веломобили-гибриды - будущее уже здесь!

Представляем вашему вниманию новый раздел, в котором мы собрали веломобили BERG с электрическим приводом E-BFR и веломобили-гибриды. Говорят, за электродвигателями будущее. А значит, будущее и за веломобилями BERG E-BFR!

Подробнее
Загрузка
bigmir)net TOP 100