З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Новости

5 Апреля 2021
Назад
Фітнес-студія або workout area? Ми називаємо це вуличними тренажерами Lappset SISU!

Тренажерний зал під відкритим небом? Фітнес-студія на свіжому повітрі? Work-out простір? Спортивний комплекс нової формації?
Ми називаємо це спортивними вуличними тренажерами Lappset SISU! Спортивний майданчик, що відповідає всім запитам і за рівнем і функціональністю не поступається мережевим фітнес-студіям!

Sisu (фін.) - надзвичайна рішучість у вирішенні складних проблем і завдань; мужність, яку людина може продемонструвати в майже безвихідних ситуаціях, коли позитивне рішення проблеми стоїть під сумнівом. Ось, що таке SISU і ось чому ця серія вуличних тренажерів вийшла настільки приголомшливою!

Вперше на ринку вуличного спортивного та грального обладнання з'явилися вуличні тренажери, ідентичні по функціоналу тим, що встановлені в критих спортивних залах і фітнес-клубах!

Вперше ви зможете вручну коригувати вагові навантаження простим рухом колеса, дивлячись на зрозумілу кілограмову шкалу. Вперше навантажувальні ваги заховані всередину тренажера, що виключає травмування ними, виключає вандалізм, виключає ситуацію, коли тренажер на вулиці стоїть, а його здатність навантаження частина пошкоджена або вкрадена.

Вперше виробник надав настільки широкий вибір вуличних тренажерів для опрацювання всіх груп м'язів.

Вперше в групі спортивних тренажерів з'явився тренажер, відповідний для занять людям з обмеженими можливостями.

Вперше у спортивних снарядів і тренажерів для вулиці з'явився власний офіційний амбасадор!

PEKKA HYYSALO - відомий фінський громадський діяч, засновник громадського руху Fight Back. Спортсмен і атлет, який отримав важку травму під час лижного слалому, але не зламався і кожним своїм днем ​​доводить, що потрібно завжди боротися до останнього! Людина, яка кожну хвилину проживає за принципом SISU!


Вуличні тренажери Lappset SISU - це ціла група спортивних снарядів для тренування біцепсів, трицепсів, для виконання скручувань і випадів, для верхнього і косого преса. Це три шведські стінки для роботи з власною вагою - тобто повноцінні work-out комплекси.


Нові рівень і нова філософія того, як може бути організована спортивний майданчик і що таке спортивний комплекс XXI століття.
Поделиться
Другие новости
Загрузка
bigmir)net TOP 100