Новини— Новые Горизонты
З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Новости

3 Октября 2022
Назад
Дитячий батут Berg HOPPA - сенсація 2022!

Коли нагороду Desidn Awords 2022 отримує дитяче ігрове обладнання, це означає, що воно - досконале!
Саме таке, як футуристично-іграшковий дитячий батут Berg HOPPA!

Компанія-виробник батутів та веломобілів - Berg Toys - щорічно збирає цілий врожай різноманітних нагород. І 2022 не став виключенням! Не встиг на ринку з'явитися надзвичайний батут для дітей Berg HOPPAA, як він миттєво намінувався на нагороду з промислового дизайну Design Awords 2022. І отримав її у группі Дитячи іграшки та спортивне обладнання для дітей!
І як могло бути інакше! В цьому маленькому батуті безліч іновацій!
Зовнішній вигляд, як у маленького космічного кораблю. Вигляд, як у надувного батуту, але Berg HOPPAA не потребує надуву, та за інструкцією виробника збирається за 15-20 хвилин! Обладнаний зручною ручкою, за яку малюку буде легко триматися. Еластичне стрибкове покриття та спеціальний захисний край, через який неможливо випасти з батуту або потрапити кінцівкою в середину.
І головне - шість камінців - балансирів у комплекті! Балансири на ліпучках, які добре тримаються на підлозі, а коли гра закінчується - іх можна приліпити прямо до батуту! Балансири допоможуть організувати безліч індивідуальних та групових ігор. Природній масаж маленьких ніжок та тренування вестибулярного апарату - ось, що вміє та може звичайний надзвичайний Berg HOPPAA!
http://www.youtube.com/watch?v=KB67LoMhxkI
Поделиться
Другие новости
Загрузка
bigmir)net TOP 100