Новини— Новые Горизонты
З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Новости

9 Февраля 2023
Назад
Біговел-позашляховик Berg Biky Trail Green кличе у подорожі!

До весни залишились якихось 19 днів і будь-яки сумлінні батьки вже мають замислюватися - який дитячий транспорт стане найкращим другом у малюків, як тільки погода почне дозволяти довгі подорожі? Ми знаємо відповідь - новий біговел Berg Biky Trail Green!

Впевнені, що у жодного з виробників дитячого транспорту або дитячих машинок немає у каталозі такого різномаїття біговелів, як у бренду Berg Toys!
Тим не менше, у 2023 виробник зробив нам всім черговий сюрприз, і познайомив світ з абсолютно новим біговелом. З біговелом, який ми сміливо можемо назвати позашляховим!
Від своїх братів по серії біговелів для дітей Biky Trail Green узяв найкраще - сидіння, яке регулюється по висоті, полегшену раму із магнієвого сплаву, кермо, по якому не будуть скользити маленьки рученята.
Але, в цьому малюкові достатньо нового та єксклюзивного! Чого тільки варті позашляхові пневмо шини з діаметром 12 дюймів, які виконані у технології SkinWall, як і шини від найкращих світових авто брендів! Помаранчеві ступиці, широкі бризговики, спиці з алюмінію - все це робить біговел від Berg надзвичайно простим у керуванні. І головне - ручні гальма, які завжди у малюка під рукою. Тепер контроль над біговелом став простішим!

Вік дитини - від 2 до 5 років
Зріст дитини - від 85 до 120 см.


Поделиться
Другие новости
Загрузка
bigmir)net TOP 100