Новини— Новые Горизонты
З 2005 року
створюємо
Ігрові
Простору

Новости

10 Января 2023
Назад
Біговел Berg GO Twirl - дитячий транспорт або іграшка?

Дитячий транспорт або іграшка? Новий малюк-біловел Berg Go Twirl виходить за межі!

Представляємо вашій увазі дитячий транспорт, який схожий на іграшку і біговел, з яким можна гратися цілий день!
Модельний ряд для малюків від першого року життя поповнився одразу двома неймовірними новинками!
Berg GO Twirl - запам'ятайте! Більше батькам не треба буде обирати між іграшками та дитячим транспортом! Тепер жоден малюк, навіть той, який ще погано ходить, не буде боятися сідати за кермо! Компанія Berg вивела поняття ТОЛОКАР на абсолютно новий рівень.
Після приголомшливого успіху серії дитячих машинок Berg GO2, стало зрозуміло, що попит на біговели та дитячий транспорт для най молодшої вікової групи важко переоцінити! Саме тому, ми зараз маємо можливість привітати Berg GO - біговел із вбудованою інтерактивною іграшкою!
На відміну від верії Berg GO2, ці малюки не мають складних педалів. Проте мають те, що не має ніхто - вбудовану інтерактивну іграшку!
А все найкраще залишилося! Ергономічне сидіння, маленький багажник. Унікальні колеса EVA, які однаково пристосовані для використання на вулиці та на всіх типах побутового покриття підлоги. Зручне кермо. Неймовірні кольри - Twirl Turquoise та Twirl Multicolor!
Батьки, більше неяких компромісів між іграшками та корисними речами! Біговел для дітей Berg GO - безкомпромісно найкращий подарунок для вашого сонечка!
Поделиться
Другие новости
Загрузка
bigmir)net TOP 100