Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
23 Березня 2018

Провідні автомобільні концерни презентують електрокари і гібриди.

Мабуть, найгучніша прем'єра 2018 року - BERG HYBRID - до ваших послуг, друзі! BERG HYBRID - нове слово в веломобіле будуванні! Цей веломобіль, буквально, переверне ваше уявлення про те, як можуть і повинні виглядати педальні машинки з велосипедним приводом.
Хочемо, не без гордості нагадати всім, що вже п'ять років тому компанія BERG зробила маленьку революцію, і представила вашій увазі першу модель сімейного електромобіля або веломобіля з електричним двигуном - BERG E-GranTour. Цей веломобіль для 4-5 людей став загальним улюбленцем, і без альтернативно зайняв нішу найпопулярніших електромобілів в пунктах комерційного прокату.
Розуміючи світовий успіх свого «електричного первістка», стежачи за тенденціями і гостро відчуваючи кон'юнктуру ринку, голландська компанія BERG зробила чергову міні-революцію!
Знайомтеся - BERG Hybrid! Веломобіль, характеристики якого від початку до кінця є унікальними!

Датчик обертаючого моменту, що з'єднаний з електробатареєю таким чином, що режими її роботи напряму залежать від того, з якою швидкістю і інтенсивністю ви крутите педалі. Чим сильніше ви докладаєте зусиль, тим більшу потужність буде демонструвати вбудована батарея. Таких автоматичних рівнів у веломобіля чотири! Батарея на 24V, що йде в комплекті, забезпечує постійну роботу без підзарядки протягом мінімум двох годин.
Веломобіль обладнаний LCD дисплеєм, на котрому буде демонструватися швидкість, пройдена відстань і рівень заряду батареї. У дисплеї є USB роз'єм, який допоможе вам зарядити мобільний телефон, планшет або фотоапарат! ВІСІМ положень сидіння, що робить цей веломобіль максимально зручним для максимальної різниці у віці, зрості і вазі людей, які захочуть ним скористатися!
Якщо зараз якийсь аналог BERG Hybrid на ринку? Однозначно ні!
Унікальна модель веломобіля, який може і обов'язково стане хітом будь-якого велопроката! Веломобіль для сім'ї, який буде катати дітей від 6 років і дорослих, вагою до 120 кілограм! Досить прохідний для ґрунтових доріг заміських будинків і дачних ділянок. Ми приймаємо перед замовлення вже зараз!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта