Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
21 Березня 2018

Найбільший в Кропивницькому ТРЦ Портал запрошує всіх в дитячий розважальний центр.

Подібні новини є нашим найулюбленішим матеріалом для розміщення на корпоративному сайті в соціальних мережах. І це зрозуміло - успішно встановлене і запущене в експлуатацію обладнання - наша кінцева мета і над завдання. Надзвичайно приємно бачити, як дизайн-проект втілився у життя! І це життя вирує, приносить радість і посмішки, приносить прибуток, дає надію на постійний розвиток галузі, середнього приватного бізнесу в країні.
ТЦ Портал в Кропивницького довгий час був просто кінотеатром з невеликою галереєю магазинів. Але з виникненням розважального сімейного центру став повноцінним ТРЦ! Такі зміни в інфраструктурі невеликих обласних центрів - свідоцтво того, що життя кипить і налагоджується!
Дуже приємно, коли твоя компанія приймає в цьому безпосередню участь! Приємно те, що регіональні бізнесмени довіряють компанії Нові горизонти! І звичайно ми їх не могли підвести. І не підвели! Дитячий лабіринт, м'яка ігрова кімната для дітей, батут ний комплекс, тарзанка - складові дуже успішного бізнесу!
Просто придбати дитячий лабіринт. Не просто придумати і зібрати його так, щоб він був цікавим для дітей, вселяв довіру батькам і приносив прибуток власникам.
Ми знаємо всі секрети успішної реалізації таких проектів. Тільки замислюєтеся про організацію розважальної зони, відкриття дитячої ігрової кімнати або ігрового лабіринту в ТРЦ? Телефонуйте - і ми зробимо вас успішними!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта