Новые Горизонты Россия
Cтарый сайт
(044) 545-62-97многоканальный
Новости
30 Декабря 2017

Прийміть наші вітання з Новим роком!

Компанія Нові горизонти від щирого серця вітає всіх з наступаючим Новим роком! Нехай цей час стане для всіх часом приємних сюрпризів, зимових чудес і виконання всіх бажань!
Рік, що минає, був непростим, але ми підводимо позитивні і хороші підсумки! Нашій компанії є, чим пишатися! В цьому році ми встановили дитячий ігровий майданчик в Київському Зоопарку, майданчик для дітей і великий спортивний комплекс в найбільшому оздоровчому комплексі Ріксос Прикарпаття. Нашою компанією були реалізовані великі проекти з дитячими лабіринтами та ігровими кімнатами в ТРЦ Кропивницького, Львова, Києва. Наш багаторівневий дитячий лабіринт встановлений в Молдові. Цілий ряд дитячих і спортивних майданчиків LAPPSET були встановлені в приватних будинках і в котеджних містечках по всій країні. Ми співпрацювали з ЖК Сонячна брама, і тепер для її мешканців працює м'яка ігрова кімната. Відразу кілька ресторанів в Києві у співпраці з нами обзавелися своїми дитячими кімнатами, розширивши свою цільову аудиторію і стали ще більш популярними і відвідуваними. Сотні веломобілів і батутів BERG придбані приватними клієнтами та реалізовані за допомогою наших шановних партнерів з Інтернет - магазинів. Цього року нашими партнерами з продажу стали лідери галузі - магазини MOYO і Розетка.
Київський центральний парк оголосив нашу компанію переможцем великого муніципального тендера, і до відкриття Євробачення по парку повезли киян та численних гостей столиці найкращі і найбільші сімейні веломобілі, в тому числі, і унікальні веломобілі BERG E-GranTour з допоміжними електродвигунами.
У році, що минає, вперше за всю історію компанії BERG, було прийняте рішення провести щорічну зустріч дилерів в Україні, і наша компанія приймала у себе в гостях представників 11 країн Європи, Азії та Близького Сходу.
Ми зустрічаємо 2018 рік з ентузіазмом і вірою в себе! Бажаємо всім веселих канікул, гарної погоди і приємних подарунків під ялинкою! Будьте здорові і щасливі! Нехай в нашій країні буде мир, спокій і достаток!

З Новим роком!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта