Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
22 Червня 2018

Чергова нагорода reddot у веломобілів BERG!

Стало доброю традицією повідомляти про чергові міжнародні нагороди, які отримує ігрове обладнання, яке представляє компанія Нові горизонти. Але нам ніколи не набридне робити такі приємні оголошення і заяви!
Red Dot Design Award - щорічний міжнародний конкурс дизайну. «Red Dot» - одна з найпопулярніших марок якості для товарів з винятковим дизайном. Перемога в Red Dot - велика честь для будь-якого виробника, і ми раді повідомити, що компанія BERG виграла Red Dot Award: Product Design 2018, представляючи компетентному журі найменший та, як виявилося, найінноваційніший веломобіль в світі - BERG GO².
Red Dot Award: Product Design існує з 1955 року і щорічно вручає нагороди в 48 категоріях. Багато провідних європейських компаній намагаються представити до конкурсу свої новинки, тому що, за правилами, журі може оцінювати тільки новітню продукцію.
Після отримання такої високої оцінки європейського журі, ми будемо чекати цих малюків ще більше! Нагадуємо, що орієнтовна дата початку продажів в Україні - серпень 2018. Але ви завжди можете зателефонувати нам і зробити попереднє замовлення!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта