Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
01 Червня 2018

Київський клуб Здорових Задоволень «5 Елемент» і компанія Нові горизонти 2005 завершили спільний проект!

Традиція співпраці з кращими спортивними клубами столиці у нашій компанії налічує вже багато років. І завжди ця співпраця закінчувалося реалізаціями дуже сміливих і цікавих проектів. Ми встановлювали дитячі лабіринти для спортивних клубів столиці, ми робили м'які ігрові кімнати для кращих фітнес і СПА - об'єктів Києва.
Тим більше, дуже приємно, коли твої давні партнери і клієнти звертаються до тебе повторно для реалізації нового проекту, для ще однієї установки дитячого ігрового обладнання. Це означає, що нашою роботою задоволені, що наше дитяче обладнання прекрасно показало себе на практиці.
Буквально на днях закінчився монтаж і установка дитячого майданчика на території одного з найвідоміших і найуспішніших клубів такого формату в Києві - 5 Елемент. Вже багато років в цьому спортивному клубі встановлено наш дитячий лабіринт, який, свого часу, був одним із перших ігрових лабіринтів, встановлених у закладах такого формату. Ми так само співпрацювали і з клубом Акваріум, і з Tsarsky. Саме із проектів компанії Нові горизонти 2005 почалася тенденція з оснащення спортивних, СПА і Wellness клубів дитячими ігровими зонами.
А на цей раз, наша компанія Нові горизонти подарувала можливість відвідувачам і маленьким гостям «5Елемент» грати на дитячому майданчику з серії LAPPSET Finno. Ця серія дитячого ігрового обладнання дозволяє оптимально об'єднати в рамках одного дитячого майданчика можливість безпечно грати і так само безпечно займатися вуличним воркаутом і фізкультурою.

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта