Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
19 Червня 2018

Якісні комплектуючі та перевірені постачальники - наша формула успіху!

Компанія Нові горизонти 2005, безумовно, стала впізнаваним брендом. Разом з проектами дитячих лабіринтів, ігрових кімнат, атракціонів з повітряними гарматами ми пропонуємо клієнтам і партнерам і свою репутацію.
З початку роботи нашої компанії на ринку організації ігрових просторів в ТРЦ і під відкритим небом, ми співпрацюємо з одними і тими ж постачальниками. Двоє з них - найвідоміші європейські бренди Lappset і Berg. І третій - концерн Cheer Amusement з Китаю. Саме співпраця з цією мережею великих фабрик дозволяє нам проектувати і збирати найкращі і найбільші дитячі ігрові лабіринти в країні. Географія наших установок давно вийшла за межі України. Наші ігрові лабіринти та м'які дитячі кімнати працюють в Молдові і Чехії. Саме ми першими завезли в Україну серію надувних мобільних атракціонів з водними гірками і батутами, з механічними і електричними каруселями-пальмами. І саме ми дали їй максимально адаптовану для українського ринку назву - 4KIDS.
Без китайського партнера з майже 20-річним досвідом роботи, з високо кваліфікованим персоналом і передовими технологіями виробництва ми навряд чи б встановили багаторівневі лабіринти, які займають перші місця за площею по всьому СНД і Східній Європі.
Жоден постачальник дитячого ігрового обладнання подібного класу не може продемонструвати небайдужому клієнту таку кількість Міжнародних сертифікатів Якості, як можемо це зробити ми. І хоч, в даний момент, дитячі лабіринти та ігрові кімнати не підлягають обов'язковій сертифікації, ми віддаємо належне тому, наскільки важливим є те, що компанії, які є нашими партнерами, десятиліттями працюють за високими європейськими і світовими стандартами!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта