Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
30 Серпня 2017

Інклюзивні дитячі майданчики LAPPSET - реабілітаційне ігрове обладнання, яке робить дітей щасливими!

Цивілізованість держави визначається ставленням до дітей і людей похилого віку. Правило, яке працює у будь-якій частині світа, у будь-який півкулі, на будь-якому континенті. Не можна не відзначити, що, не дивлячись на виклики, з якими стикається Україна протягом всього свого незалежного існування, в наше життя вже міцно увійшло поняття «інклюзивне навчання та інклюзивна реабілітація».

Особливі діти, які заслуговують на особливу увагу. Особливі діти, які колись і не мріяли про зроблене спеціально для них ігрове обладнання. Про зроблені заради і для них кращі ігрові комплекси та спортивні майданчики. Про реабілітаційне ігрове обладнання, яке пристосовується під їх особливі потреби і, одночасно, не залишає їх поза світом звичайного і обов'язково щасливого дитинства. Дитинства, в якому є друзі, активні ігри на свіжому повітрі, гойдалки, каруселі, дитячі гірки. Навіть, якщо тобі трохи важче, ніж усім іншим, ти повинен бути щасливим! Особливо - якщо ти дитина.

Фінський виробник дитячого ігрового обладнання із натуральної деревини - наш давній партнер компанія LAPPSET - робить кращі в світі дитячі майданчики для кращих в світі дітей. Серія інклюзивних ігрових комплексів - це ігрове та спортивне обладнання, спеціально сконструйоване для активних ігор і правильної реабілітації дітей з проблемами зору, опорно-рухового апарату і з неврологічними проблемами.

Інтерактивні панелі, спеціальний дизайн ігрових елементів, що дозволяє активно включатися в ігри дітям на інвалідних візках, продумані текстури, безпечні натуральні матеріали - все це важко назвати просто дитячим майданчиком. Це - турботливий світ, повний добра, що допомагає не відчувати себе обділеним в чому б то не було.

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта