Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
03 Серпня 2017

Ігровий комплекс LAPPSET - не просто елемент ландшафтного дизайну біля приватного будинку, але його головний герой!

Іноді, єдиним аргументом не на користь установки дитячого майданчика біля приватного будинку, дачі або в котеджному містечку може бути його дизайн. Дитячі ігрові комплекси, якими заповнений ринок, виглядають стандартно, часто безглуздо, своїм функціоналом строго обмежують вік дітей, яким там буде цікаво.

Батьки, знаючи, як швидко дорослішають діти і як швидко змінюються їхні інтереси і вподобання, побоюються купувати дитячий майданчик, з якого їх діти виростуть в буквальному сенсі цього слова на наступний рік.

У нас є альтернатива! Дитячі та спортивні комплекси LAPPSET! Ігрові елементи і спортивні снаряди виробництва цієї фінської компанії довговічні не тільки тому, що забезпечені європейськими гарантіями європейського виробника і виготовлені з високоміцних матеріалів. А й тому, що їх дизайн і функціональність продумані і придумані так, щоб ігровий комплекс був, одночасно, і дитячим майданчиком для тих, кому ледь виповнилося три роки, і для підлітків, і для дорослих, які вважають за краще займатися спортом і активними іграми на свіжому повітрі.

Нижче - приклад того, як можна організувати і дитячу ігрову зону, і спортивний майданчик в рамках одного ігрового комплексу.

Реалізований і встановлений фахівцями нашої компанії проект відмінно ілюструє і те, як приголомшливо виглядає ігрове обладнання LAPPSET, і як багато всього воно в себе включає. Гойдалки і каруселі, спортивний комплекс для дітей та елементи для лазіння для будь-якого віку, пісочниця, гірка, турніки і спортивні кільця - і все це в яскравих помітних кольорах і футуристичному дизайні, який прикрасить будь-який ландшафт.

Ми можемо продемонструвати вам, як дитячий майданчик може стати спортивним і ігровим комплексом для декількох поколінь, як, купуючи ігрове обладнання, ви можете вийти за рамки нудних шаблонів!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта