Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
20 Листопада 2017

Ще одна приємна зустріч на виставці в Кельні - виробник інтерактивних ігрових комплексів YALP приймав нас у себе в гостях.

Зараз завоювати клієнта можна тільки здивувавши його. Це цілком вдається голландській компанії YALP, ігрові та спортивні комплекси якої ми представляємо в нашому розділі ігрового обладнання iАктів. На виставці в Кельні наші партнери представляли одразу два варіанти організації вуличних спортивних майданчиків - інтерактивну футбольну арену і інтерактивний комплекс SUTU.
Гості виставки в реальному часі спочатку грали в ігри з м'ячем, потім завантажували свій результат в спеціальний додаток, а потім ділилися своїми перемогами з друзями по всьому світу, за допомогою соцмереж!
Тісне переплетення електронного світу мобільних девайсів і реальної спортивної гри - хіба не диво ?!
В арсеналі голландської компанії YALP ще є дуже багато цікавих і абсолютно неповторних розробок. Ігрова арена MEMO, яка навчає дітей в процесі декількох цікавих, а головне активних ігор. Незвичайна помаранчева музична веселка SONA, під яскравою дугою якої можна хоч цілий день бігати, танцювати, співати і змагатися в спритності і швидкості реакції. Аналогів цьому обладнанню у нас в країні немає. Ми - єдина компанія в Україні, яка пропонує вашій увазі ігрові та дитячі майданчики з підключенням до мережі Інтернет, майданчики з таким унікальним інтерактивним функціоналом. Ігрові комплекси, які адаптовані під цифровий і мобільний світ, який оточує нас зараз скрізь.

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта