Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
18 Грудня 2017

Дитяча ігрова кімната як варіант організації розважального простору в міських ЖК - однозначно правильне рішення!

Різноманіття нових житлових комплексів у великих і малих українських містах, з одного боку, дає широкий вибір для потенційних покупців, а з іншого - ставить перед забудовниками непрості завдання по залученню цільової і платоспроможної аудиторії.
Одним з безпрограшних рішень для девелопера є планування і обладнання розважальної сімейної зони для майбутніх мешканців. Адже, як відомо, сім'ї з маленькими дітьми є основною цільовою аудиторією новобудов.
Компанія Нові горизонти вже неодноразово брала участь в проектуванні та облаштуванні дитячих ігрових зон в приміщеннях і на вулиці для столичних і регіональних забудовників.
Нашим новим проектом стала дитяча ігрова кімната і невеликим лабіринтом для дітей для ЖК Сонячна брама в Києві.
М'які ігрові модулі, інтерактивні панелі, сухий басейн з різнокольоровими кульками, пластикова гірка і маса різних підвісних перешкод - все, що потрібно для проведення відмінних сімейних вихідних і дитячих свят!
Наявність сімейної розважальної зони в житловому комплексі підвищує його інвестиційну привабливість відразу на кілька таких важливих пунктів. А наша компанія знає, як зробити ігрову кімнату максимально функціональною і цікавою! Звертайтесь до професіоналів!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта