Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний
Новини
27 Червня 2018

Батути BERG Favorit і BERG Champion тепер офіційно Best-in-Test!

Команда незалежних експертів зі Швеції заснувала конкурс Bäst-i-test.se, що відрізняється тим, що всі товари і обладнання там тестуються в умовах реальних життєвих навантажень. Товари тестуються по граничних умовах, які вказані в їх вихідный документації та інструкціях, які видаються покупцям.
Шведська команда, тестуючи обладнання, підтверджує, або навпаки спростовує ті дані, якими виробники супроводжують свою продукцію.
Компанія Bäst-i-test.se, після проведення всіх тестів і отримання позитивних результатів, вручає товари свій фірмовий значок Best-in-Test.
Цього разу випробування проходили відразу два вуличних пружинних батута - BERG Favorit і BERG Champion. І вони обидва з честю пройшли всі випробування!
Батут Berg Favorit брав участь в тесті 'Best Trampoline - Best in Test' і отримав відзнаку, як батут, який пройшов усі реальні випробування, згідно заявленим характеристикам!
Наступним на ринг вийшов BERG Champion! Цьому батуту довелося трохи складніше, тому що він брав участь у тестуванні 'Best Premium Choice', тобто «Кращий в преміальному сегменті». І цей батут отримав вищий бал і фірмовий знак, конкуруючи з найкращими і найдорожчими батутами, виставленими на тестування!
Подивитися результати незалежного тестування вуличних пружинних батутів можна на офіційному сайті організації Bäst-i-test.se.
Очікуваний результат, як для компанії, яка займається виробництвом батутів і веломобілів вже більше 40 років! Очікуваний, але від цього не менш приємний!
Обзавестися кращим батутом для приватного використання з серії Berg Favorit? Або стати володарем вуличного батута преміум-класу Berg Champion, який буде чудово себе вести в умовах комерційного прокату, приносячи прибуток багато сезонів поспіль? Немає проблем! Купити батут Berg в Києві простіше простого - ви вже знаходитеся на сайті офіційного представника BERG в Україні!

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта