Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний

Батути

Наша компанія ексклюзивно представляє батути преміум-класу від голландської компанії Berg.

Завантажити PDF-каталоги
Интерактивные площадки
memo
декорации3
Новинки игровых площадок
Спортивные площадки

Про батути Berg

Компанія Berg (Нідерланди) 30 років виробляє і продає ігрове та спортивне обладнання по всьому світу. Одним з основних напрямків діяльності компанії є вуличні пружинні батути. Підтримуючи ідею здорового життя і активного відпочинку на вулиці всією сім'єю, компанія Berg придумала одразу кілька серій вуличних батутів, розрахованих на різний рівень фізичної підготовки, наявну площу для установки, бюджет і вік своїх клієнтів. Нові горизонти 2005 є офіційним представником Berg в Україні, тому ми пропонуємо вам весь асортимент батутів Berg, сітки безпеки для таких батутів і найрізноманітніші аксесуари до батута.

У лінійці вуличних батутів Berg, в кожному класі, ви зможете придбати батути різних діаметрів і кольору стрибкового покриття. Ми пропонуємо вам бюджетні батути і напівпрофесійні батути. Батути з ігровим стрибковим покриттям і батути, які можна встановлювати в грунт. Незмінним залишається лише високу якість батутів Berg. Унікальна запатентована система пружин. Неймовірно міцна конструкція та максимальний захист від травм.

Батут Berg - це універсальний тренажер. Прекрасна можливість тримати себе в формі, займатися спортом, відмінно проводити час всім разом. Урізноманітнити детскіе6 і дорослі свята, прикрасити ділянку перед приватним будинком.

Батути Berg прекрасно проявили себе, як прокатне обладнання. Спеціальна серія батутів, які розраховані на підвищені навантаження, розширить перелік і підвищить якість послуг, які оператори грального обладнання зможуть запропонувати своїм клієнтам.

Батути для дітей, батути для спортивних залів, батути для пунктів прокату - будь-які потреби і бажання можна здійснити, якщо придбати у нас батут Berg.

Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Вызов консультанта