Про компанію Новини Контакти
Нові Горизонти Росія
Cтарий сайт
(044) 545-62-97багатоканальний

Дитячі лабіринти

Понад 1000 індивидуально розроблених лабіринтів були встановлені нашою компанією по всій Україні.

Інтерактивні розвиваючі панелі

Інтерактивні ігрові панелі, ігрові центри та розвиваючі ігри для розвитку моторики, пам'яті і уяви.
Завантажити PDF-каталоги
декорации3
Специальные предложения Лабиринты
memo
Интерактив лаб
4кидс
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм Настінна панель, при натисканні на яку лунає звучання нот першої октави. Розвиває моторику і впливає на естетичний розвиток. Встановлюється на стіні або вертикальної поверхні
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм За допомогою барабанних паличок діти отримують різні звуки. Розвиває сприйняття звуків.
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм Розвиває моторику, логічне мислення і візуальне сприйняття дитини. Встановлюється на стіну або вертикальну поверхню.
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм За допомогою спеціальних молоточків, прив'язаних до панелі, діти отримують різні звуки.
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм За допомогою спеціальних молоточків, прив'язаних до панелі, діти отримують різні звуки. Розвиває моторику і впливає на естетичний розвиток. Встановлюється на стіні або вертикальної поверхні
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм Пересуваючи дерев'яні елементи, необхідно правильно зібрати картинку. Така панель розвиває моторику і логіку. Панелі доступні в різних тематиках: Джунглі, Море, Цирк, Космос, Ферма.
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм Необхідно запам'ятати розташування картинок на клітинках панелі. Розвиває пам'ять і візуальне сприйняття дитини. Встановлюється на стіні або вертикальної поверхні.
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм Необхідно довести кожну машинку до пункту її призначення. Розвиває пам'ять і логічне мислення дитини. Встановлюється на стіні або вертикальної поверхні.
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм
Артикул:
Вік: від 1 до 8 років Розмір: 800х600мм За допомогою магнітного захоплення діти можуть переміщувати фішки, що знаходяться за пластиковим склом з місця на місце.
 

Інтерактивні розвиваючі панелі

Дитячий лабіринт або ігрова кімната тільки на перший погляд здаються виключно розважальним елементом дитячої зони. Насправді, правильний ігровий лабіринт повинен і розважати, і навчати. Провести час не тільки весело, але і з користю можна в дитячих лабіринтах компанії Нові горизонти 2005. Саме для досягнення того, щоб малюки навчалися - граючи і грали - навчаючись, ми пропонуємо нашим клієнтам звернути увагу на інтерактивні навчальні ігрові елементи. Наш асортимент інтерактиву для дітей дуже широкий. Великий вибір настінних і підлогових інтерактивних елементів дозволить дітям в ігровій лабіринті грати відразу в кілька навчальних індивідуальних і командних ігор. Дитина буде захоплений світловими і звуковими ефектами, одночасно вирішуючи нескладні, але захоплюючі завдання. Малюки навчаться розрізняти різні тональності і звуки з допомогу. Панелі - піаніно. Навчаться шукати виходи з лабіринтів за допомогою жучків, що світяться і павучків. Розвиток дрібної моторики рук, уважності, вміння знаходити оптимальний вихід, працювати в команді і виховати дух чесної конкурентної боротьби - всі ці завдання вирішують інтерактивні панелі для розвитку граючих дітей.



розвиваючі ігри в дитячому лабіринті

Компанія Нові горизонти пропонує всім власникам дитячих садків і шкіл раннього розвитку звернути увагу на можливість придбати ігрову кімнату, наповнену інтерактивними навчальними елементами. Давно відомо, що, до певного віку, знання краще засвоюються через гру. Особливо, якщо разом з малюком грають його кращі друзі. Інтерактивні ігрові елементи, якими ми пропонуємо оснастити ігрову м'яку кімнату, навчать малюків дуже багатьом корисним навичкам. Діткам буде цікаво почати розрізняти кольори і звуки, шукати вихід з лабіринту. Збирати разом однакові букви і цифри. Шукати найкоротший шлях, вирішувати головоломки і навіть писати власну музику! Інтерактивні підлогові і настінні панелі зроблять дитячий лабіринт не тільки цікавіше, але і перетворить його в веселу навчальну кімнату.

 


 

Купити інтерактивні панелі і розвиваючі ігри

Купити розвиваючі ігри для дитячого садка або дитячої кімнати ви можете у компанії Нові горизонти 2005. Все частіше, закладу, колись розраховані тільки на дорослих відвідувачів, замислюються про те, як привернути до себе сімейну аудиторію. Все більше спортивних клубів, ресторанів, аквапарків і навіть автомобільних салонів звертаються до нас з проханням зробити проект ігрового лабіринту або м'якою дитячої кімнати. Не завжди приміщення вистачає на те, щоб встановити в ньому багаторівневий дитячий лабіринт. Тоді оптимальним рішенням може стати ігрова кімната або м'яка кімната для дітей. Оформлена м'якими ігровими модулями, настінними Скелелазка і обов'язково інтерактивними навчальними ігровими елементами. Настінні і підлогові панелі з різноманітними звуковими і світловими ефектами, викликають незмінне захоплення у дітей. Якщо у вас невелике приміщення або кілька обмежений бюджет - ми завжди готові запропонувати вам оптимальне рішення - ігрова дитяча кімната і цікавими і корисними інтерактивними ігровими елементами.









Обратный звонок

Укажите ваше имя и номер телефона.

Наш менеджер свяжется с вами в течение 1 часа.

Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
-->